„Seksualna korporacja” zlikwidowana przez polską policję. Jej opiekunem był zawodnik MMA

Szefowie tego przestępczego biznesu zarządzali seks-zamówieniami na terenie prawie 1/3 obszaru Polski. Gang został właśnie zlikwidowany przez policję.
678bfec617a336b1a383d43cd35eced4,780,0,0,0.jpg

To była brawurowa akcja polskiej policji i to w dodatku na gigantyczną skalę. W jednym momencie policjanci z kilku różnych miast (m.in. Poznania i Wrocławia) wkroczyli do 50 agencji towarzyskich zarządzanych przez gang, a właściwie – jak ze względu na skalę działalności funkcjonariusze nazywali tę organizację – „seksualną korporację”.

Zarządzała nią 35-letnia kobieta, a „opiekunem”, ochroniarzem i windykatorem gangu był 32-letni zawodnik MMA. Seks-korpo działała na terenie sześciu województw (dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, pomorskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego), a swoją centralę miała we Wrocławiu.

To właśnie w tym mieście znajdowało się także ogromne call center, w którym każdego dnia przyjmowano setki zamówień na seks i spotkania towarzyskie oraz zarządzano pracą prostytutek na niemal 1/3 obszaru Polski. Tam też trafiał całodzienny utarg z pracy kobiet.

W tym momencie wszelkie dowody obciążające kierowniczkę, opiekuna oraz 6 kobiet zatrzymanych we wrocławskim call-center, zostały przekazane prokuraturze, która zatrzymanym postawi zarzuty zmuszania kobiet do prostytucji i czerpania z tego tytułu korzyści.

ZOBACZ TEŻ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. wielkopolska.policja.gov.pl Czwartek 07.12.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)