Seksowne dołeczki

Kojarzysz tzw. dołeczki Wenus, umieszczone nad kobiecymi pośladkami – niby nic, a jednak tak bardzo podnieca. Należysz do fanów dziewczyn, które mają takowe?

doleczki2.jpg

Niby szczegół, a jednak mocno kręci większość facetów – mowa tu o tzw. dołeczkach Wenus, znajdujących się w miejscu, w którym łączą się kości miednicy. 


Naukowcy mają wiele teorii odnośnie tej cechy fizycznej: twierdzą, iż jest ona genetyczna, może występować zarówno u dziewczyn szczupłych, jak i tych przy kości, podejrzewają także, iż takie dołeczki są oznaką zdrowia i dobrego krążenia. Ba! 

Jeśli wierzyć specjalistom od tantry, posiadaczki takich dołeczków (które przecież nazwę wzięły od imienia rzymskiej bogini miłości) mają szczególne predyspozycje do wielokrotnych i niesamowicie intensywnych orgazmów pochwowych.

Screen Shot 2016-05-16 at 15.45.37.png

Czy mają jakiekolwiek zastosowanie praktyczne, czy jedynie służą jedynie do podziwiania w pewnych sytuacjach? Nam najbardziej podoba się teoria, iż dołeczki Wenus to po prostu miejsca na męskie kciuki w trakcie seksu „na pieska”.

Screen Shot 2016-05-16 at 15.49.39.png

Kochasz dziewczyny z takimi dołeczkami? Serdecznie zapraszamy do galerii: 


A TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI MŁODA MOSKWA

Tak w Rosji bawią się dzieciaki oligarchów

Opublikowany przez AutoStuff na 28 maja 2016Dodał(a): Poniedziałek 16.05.2016