Seks za nocleg

19-letnia studentka z Chin bardzo lubi podróżować. Ale nie ma na to pieniędzy. Dlatego w zamian za pokrycie kosztów podróży i noclegu, odda się na całą noc swojemu gospodarzowi. Chce w ten sposób przemierzyć cały kraj.
ju peng sex.jpg

Ju Peng to 19-letnia dziewczyna o świeżej urodzie. Pochodzi z Szanghaju, ale chciałaby zwiedzić całą swoją ojczyznę. Jednak nie ma na to funduszy. Wpadła więc na diabelski plan. W chińskim serwisie społecznościowym Weibo zamieściła takie ogłoszenie:
„Mężczyźni muszą opłacić mi dojazd do swojego miasta i wszystkie wydatki podczas pobytu i muszą być hojni. W rewanżu dostaną całą noc ze mną, moją niepodzielną uwagę i szansę na pokazanie się z dobrej  strony w towarzystwie prawdziwie pięknej dziewczyny”.

Dodała też swoje preferencje co do kandydatów na gospodarzy jej wizyt / partnerów seksualnych. Muszą mieć maksymalnie 30 lat, minimum 175 cm wzrostu i zasobny portfel, przy czym nie mogą być skąpi. Liczy na spektakularne przyjęcie i niezapomniane atrakcje w nowych miastach. Niezapomniane atrakcje po zwiedzaniu zapewnia ona.

W Chinach prostytucja jest akceptowana przez społeczeństwo, mimo że prawo jej zabrania. Nastolatka nie widzi w swoich zamiarach nic złego i uznaje swoje ciało za środek płatniczy. Obstawiamy, że w stronę dziewczyny już posypały się oferty podróży daleko poza granice swojego kraju. Historie sprzedawania swojego dziewictwa pokazują, że na świecie jest popyt na nietypowe usługi seksualne.

Dodał(a): pinky Wtorek 28.10.2014