Seks z pluszakiem w markecie

Napalony 19-latek uprawiał seks z pluszakiem w hipermarkecie. Zwierzaka zabrał z działu zabawek i przeniósł się na meblarski. Tam na wygodnym łóżku dokończył dzieła. Niemoralne zachowanie nagrały kamery ochrony, co pozwoliło ująć zboczeńca.
pluszak-seks.jpg

19-letni Sean Johnson wkroczył do hipermarketu Wal-Mart, jednak nie po bułki, fajki czy browar, a żeby zaspokoić swoje żądze seksualne. Znamy lepsze miejsca na takie akcje, ale najprawdopodobniej młodzieniec nie mógł powstrzymać niepohamowanej chuci, co przejawiało się dziwnym zboczeniem.

Chwycił zabawkę w postaci pluszowego konia i z działu dziecięcego spokojnie przemierzył przez małe AGD, by dotrzeć na alejkę z meblami. W całym zajściu nie zapomniał o komforcie. Znalazł wygodne łóżko i tam odbył stosunek z wypchanym watoliną zwierzakiem… No właśnie - internauci spierają się, czy zaliczyć młodzieńcowi stosunek seksualny, czy postawić kreskę w rubryce „masturbacja”. W każdym razie, po ejakulacji, Sean odniósł zabawkę na miejsce. Jednak nagrały go kamery ochrony.

Wezwana policja ujęła 19-latka i postawiła zarzuty obnażania się w miejscu publicznym. Sean wyszedł z aresztu za kaucją ustaloną na 1 500 dolarów. Jeśli uzyska nagranie od Wal-Martu, w mig odzyska tę kasę, jeśli wrzuci ocenzurowaną wersję na YouTube`a.


Dodał(a): pinky Czwartek 16.10.2014