Seks-wynalazki

Trend czy trąd? Sprawdzamy nowe mody i technologie w seksie – żebyś ty już nie musiał się męczyć.

seks-wynalazki-rys-jkozien.jpg

Z poznawaniem dziwnych, głupich, a często nawet strasznych zjawisk dookoła nas nie ma co czekać – bo może się okazać, że przegapiamy jakiś ważny, rodzący się ogólnoświatowy trend. Szczególnie, jeśli mówimy o rzeczach dotyczących tak interesującej nas wszystkich sfery jaką jest seks.

Dlatego przyjrzeliśmy się polskim i światowym nowościom, które lada moment mogą wywrócić twoje swojskie szpachlowanie do góry nogami. W przynajmniej paru przypadkach – z bardzo bolesnym skutkiem.

Pozytywna wibracja
Z góry przepraszamy, ale rozpoczynamy od wibratora. Zanim jednak odsądzisz CKM od czci i wiary za pisanie o sprzęcie, który eliminuje facetów z łóżka, uspokajamy: nie zostaniesz pominięty. W pewnym sensie.

Najnowszym cudem techniki jest bowiem wibrator Lush firmy Lovense. Dzięki specjalnej aplikacji na smartfony (i na Androidy, i na iPhone'y), możesz z tym wibratorem połączyć się przez Bluetooth z każdego miejsca na Ziemi i, o tak, zacząć wydawać mu rozkazy! Mocniej, szybciej, słabiej, ostrzej – jeśli dildo będzie umieszczone tam, gdzie powinno, zrobisz z jego pomocą swojej dziewczynie dobrze nawet podczas nudnej trzydniowej delegacji do Radomia...

Jak na razie, mimo ceny sięgającej 400–500 zł, seksgadżet nie ma wbudowanej opcji wideorozmowy – może i lepiej, bo jeszcze by moda na niego rozprzestrzeniła się wśród kobiet za bardzo...

Władca pierścienia
Każdy z nas może powiedzieć przy piwie: „Moja prezerwatywa jest inteligentna, zawsze trafia w punkt”. Ale do tej pory to były żarty. Teraz to już jest rzeczywistość.

Firma British Condoms (nawet jeśli nie znasz angielskiego, nie musimy tłumaczyć skąd pochodzi i czym się zajmuje) właśnie pokazała światu prawdziwego smartkondoma. i.Con to tak właściwie regulowany pierścień wielokrotnego użytku, który nakładasz na swoje przyrodzenie i dowiadujesz się z niego wielu ciekawych rzeczy. Dzięki chipowi i czujnikom możesz sprawdzić w smartfonie np. takie parametry jak długość stosunku, spalone kalorie czy liczbę pchnięć w trakcie seksu! Jest też możliwość udostępnienia swoich osiągów w mediach społecznościowych – jeśli ktoś będzie na tyle odważny...

i.Con Smart Condom na razie dostępny jest tylko w przedsprzedaży (cena: 60 funtów, czyli 300 zł), ale gdy już trafi na szeroki rynek, seks nigdy nie będzie taki sam.

To tylko fragment artykułu o najnowszych wynalazkach i trendach w seksie. 

Cały artykuł znajdziesz tylko w aktualnym numerze CKM (w kioskach):

06_ckm_17 617.jpg

Kup CKM przez internet: możesz zamówić jeden numer albo prenumeratę (i dostaniesz dodatkowe prezenty gratis)! KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 26.05.2017