Seks wirtualnie realny w 2014 roku

Według producenta, ten zestaw pozwoli na najbardziej realistyczny wirtualny seks jaki kiedykolwiek możesz mieć
wirtualny seks


Była już aplikacja na smartfony, która pozwalała kochankom na odległość stymulować swoje strefy intymne, były także zaawansowane masturbatory, czas pójść krok dalej

VRSexKit to sprzęt, który ma sprawić, że wirtualny seks będzie jeszcze bardziej realny. Bez względu na to, jak bardzo oksymoronicznie to brzmi... Producent tego zestawu zapewnie, że wejdziesz na wyższy level cyfrowych orgazmów.

wirtualny seks

Technologię ma wspierać specjalnie zaprojektowany system graficzny, by zapewnić użytkownikom podgląd akcji z każdego wybranego ujęcia. Ty natomiast masz się zrelaksować siadając w fotelu, kładąc na łóżku lub podłodze i uzbroić się w sprzęt. Zakładasz specjalne wirtualne okulary Zeiss, kontroler NeuroSky (pomaga sterować aplikacjami za pomocą stanu umysłu) i uzbrajasz się w masturbator Fleshlight (w kształcie bidonu) podpięty pod USB lub inne zabawki sprzężone z komputerem lub konsolą. Bo VRSexKit przygotowany będzie na oba te urządzenia, a twoje ciało obserwować będzie Microsoft Kinect lub kamerka internetowa w pececie/laptopie.

Teraz wystarczy odpalić aplikację i jazda! Czujniki ruchu i położenia ciała odwzorują twoje ciało, które zobaczysz w okularach. Wybierz partnerkę, miejsce, w którym chcesz pobaraszkować zero-jedynkowo oraz perspektywę. Możesz jako osoba trzecia obserwować jakąś parkę lub przełączyć się w tryb aktywnego uczestnika i z pozycji POV delektować się widokami. W międzyczasie możesz się masturbować ręcznie lub za pomocą gadżetów.

wirtualny seks

Producent VRSexKit zapewnia, że zestaw ten będzie tańszy niż dostępne w tej chwili kostiumy, czy rękawice z receptorami dotyku i nacisku. Pakiet ma kosztować maksymalnie 1500 dolarów, a do sprzedaży powinie wejść już w przyszłym roku. Czy za pięć lat żeby pobzykać, będzie można na chwilę spauzować Call of Duty i przełączyć się na wirtualny seks, by po chwili wrócić do strzelanki?Dodał(a): pinky Piątek 07.06.2013