Seks w pizzerii

Zrobili to i są z tego dumni! Niech pierwszy rzuci w nich kamieniem ten, kto nigdy nie czuł ekscytacji podczas zamawiania pizzy.

1.jpg

Łóżko to nie jedyne miejsce, w którym chcielibyśmy uprawiać seks. Niekiedy dreszczyk emocji związany z możliwością zostania nakrytym, powoduje, że wyłącza się racjonalne myślenie i dajemy się ponieść emocjom.

To też przytrafiło się pewnej parze, będącej na wycieczce w Scarborough w angielskim hrabstwie North Yorkshire. Daniella Hirst i Craig Smith zostali przyłapani przez czujne oko kamery ochrony pizzerii Domino's. Niedługo po incydencie w sieci pojawił się filmik, na którym widać całe zajście.

Para składała zamówienie i nagle kobieta uklękła, aby zaserwować partnerowi fellatio. Między nimi, a kasjerem była tylko lada. Przed wzrokiem innych klientów nie było żadnej osłony. Po chwili Daniella wstała i zwrócona w stronę sprzedawcy, pozwoliła, aby mężczyzna w nią wszedł.

Jak przyznają sami zainteresowani, nie spodziewali się, że zostaną przyłapani w ten sposób, a filmik trafi do sieci. Dlaczego to zrobili? Craig wyznał, że zastanawiali się, czy uda im się uprawiać seks w dziwniejszym miejscu niż do tej pory.

Wymienił miejsca publiczne, w których dotychczas oddali się intymnym igraszkom. Wśród nich znalazł się autobus,  van i hotel. No cóż, pizzerię będzie ciężko przebić, ale para się nie poddaje.  Kobieta powiedziała, że dostali nauczkę i nigdy więcej nie zrobią tego w Domino’s. Nie wyklucza jednak Pizzy Hut.

Skoro oni nie widzą nic złego w swoim zachowaniu, my też nie zamierzamy ich negować. Każdy ma prawo do marzeń, a takie fantazje wspieramy całym sercem. Jeśli kiedyś spotkamy ich w McDonaldzie, to przybijemy Craigowi piątkę.Dodał(a): Mateusz Kryś Środa 01.03.2017