Seks statystyki Polaków

Ilu partnerów seksualnych mamy w ciągu życia i jak wypadamy na tle innych krajów? Kolejne badania demaskują nasze łóżkowe preferencje

shutterstock_218951173.jpg

Jeśli do tej pory zastanawiałeś się, czy ilość twoich łóżkowych podbojów mieści się w normie, oto statystyki, które pokażą ci to czarno na białym!

Otóż według badań, średnia ilość partnerek seksualnych polskiego mężczyzny w ciągu jego całego życia wynosi 6 sztuk. Jeśli zaś chodzi o kobiety, mają one zaledwie 4 kochanków. Panie są zdecydowanie bardziej wierne swoim uczuciom. Aż 40% z nich ma tylko jednego (!) faceta, podczas gdy wśród mężczyzn można doliczyć się 30% takich romantyków.

Jak nie trudno się domyślić, na tle innych krajów wypadamy raczej słabo. Średnia liczba partnerów seksualnych na świecie wynosi bowiem 10,5 partnera (a skoro nie można uprawiać seksu z połową człowieka, należałoby wręcz zaokrąglić tę liczbę do 11). Wśród badanych z kilkunastu krajów zaledwie 27% miała tylko jednego kochanka, podczas gdy 21% miało ich ponad 10.

Oczywiście przodownikami w kwestii ilości są Japończycy i Chińczycy, którzy średnio posuwają 19 partnerów rocznie. Najsłabiej wypadają zaś Wietnamczycy (ponad 90% ma tylko dwóch, a 60% jednego kochanka).


Dodał(a): BJ Czwartek 30.10.2014