Frykcja demokratyczna

4 pozycje, które zmienią Twój punkt widzenia i dzięki którym być może uruchomisz jej punkt G.

Danie z klapsikiem

gdzie jest punkt g

Pozycja na pieska. Wykonaj 9 mocnych, szybkich i głębokich pchnięć. Przy dziesiątym - parkujesz w niej na 9 oddechów, potem wychodzisz i dajesz jej leciutkiego klapsa. Najpierw w jeden, potem w drugi pośladek. Po 9 takich cyklach możecie albo zakończyć, albo zmienić pozycję.

Dama z przewieszką

gdzie jest punkt g

Pozycja misjonarska. Zaczynasz powoli (30 razy na minutę) i naprzemiennie - 1 raz głęboko, 3 razy płytko. Potem stopniowo przyspieszasz, do 60 razy na minutę. Jeśli partnerka będzie miała ochotę, może skrzyżować nogi na twoich plecach lub przewiesić przez twoje ramiona.

Rodeo z widokiem

gdzie jest punkt g

Twój penis maksymalnie wypełnia kobietę. Ty nie wykonujesz żadnych ruchów, za to partnerka uskutecznia okrężne ruchy miednicą. Zalecana pozycja - na jeźdźca. Jeśli dojdziecie do wprawy, partnerka z rozkoszy może doznać wręcz udaru! A ty zemdlejesz z wrażenia.

Frajda z oddechem

gdzie jest punkt g

Wyższa szkoła jazdy. Oboje pozostajecie praktycznie nieruchomi. Całą frajdę dają ci mięśnie jej pochwy, naprzemiennie zaciskane i rozluźniane. Niektóre kobiety mają z tym problem, ale przecież można z tym sobie poradzić. Do tej zabawy proponuję pozycję na łyżeczkę.

Sonda

Czy znalazłeś już punkt G?


Poznaj ich opinie.


Dodał(a): ckm Czwartek 10.03.2011