Orgazmiczny maraton

Choć facetom zdecydowanie łatwiej osiągnąć orgazm, kobiety mają dar, który rekompensuje im wszystko – umiejętność przeżywania orgazmów wielokrotnych. Czy da się szczytować ponad trzydzieści razy w ciągu jednej nocy? Seks bez tajemnic…
dr_housex.jpg

SEKSMASZYNA
W ubiegły weekend poderwałem na dyskotece taką fajną blondynę. Wylądowaliśmy u niej i uprawialiśmy seks. Po wszystkim wyznała mi, że dzięki mnie osiągnęła 36 orgazmów pod rząd! Myślisz, że powinienem się z nią ożenić?
Peter_sr
Nie, uciekaj od niej natychmiast! Jeśli kobieta kłamie tak podczas pierwszego spotkania, pomyśl, co będzie dalej! Zawsze zaczyna się od niewinnych kłamstewek na temat orgazmu, a kończy na straszliwych oszustwach majątkowych i kłamaniu prosto w oczy, że naprawdę nie wie, gdzie jest sześciopak twojego ulubionego piwa albo pilot od telewizora w trakcie Ligi Mistrzów.

GWIAZDORKA
Mój facet każe mi się do sypialni przebierać za Madonnę (na różnych etapach kariery). Nie mogę wówczas mówić do niego per Rysiu, lecz muszę nazywać go Seanem Pennem albo Guyem Ritchie. Inaczej nie potrafi się w ogóle podniecić. Rozumiem, że kocha piosenki tej artystki, ale czy orgazm w takich okolicznościach nie jest lekką przesadą?
Mila
Dopóki Ryszard nie zmusza cię do przebierania się za Eltona Johna, Klausa Meine z zespołu Scorpions albo Nicolasa Cage’a, wszystko jest w porządku, nie dramatyzuj.

SAVOIR–VIVRE
Jestem człowiekiem starej daty i uważam, że całowanie dam w rękę jest przejawem dobrego wychowania i dowodem szacunku wobec kobiety. Dlatego nie mogę zrozumieć zdziwienia prostytutek, kiedy w trakcie seksu analnego bądź pissingu szarmancko całuję je w dłoń. Czyżby w naszym społeczeństwie zasady dobrego wychowania odeszły już w zapomnienie?
Jarosław M., Przasnysz
Być może popełnia pan najczęstszy błąd w tego rodzaju sytuacjach i wyrywa całowaną dłoń do góry, zamiast się do niej pochylić. Najprawdopodobniej jest to przyczyną skonfundowania wyżej wspomnianych dam.

Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 13.04.2012