Orgazm analny

Moi drodzy, czas przyłożyć się do edukacji seksualnej, bo jak to mówią „nigdy nie znasz dnia i godziny” [na seks]… Dziś między innymi o tym, czy istnieje orgazm analny?

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

POSZUKIWACZKA
Choć mam zaledwie 19 lat, zebrałam już sporo doświadczeń w „tych” sprawach. Ale wciąż szukam mocniejszych wrażeń. Siostra twierdzi, że dla kobiety nie ma to jak orgazm analny. Ponoć jest cholernie silny. Powiedz, czy siora mnie wkręca, czy jak? Istnieje w ogóle coś takiego?
Bibi_katowice
Jasne, taki orgazm istnieje, choć to już bardzo zaawansowana jazda. Musisz naprawdę dużo trenować. Ale warto! To doznanie jest czymś totalnie kosmicznym. Zwłaszcza gdy jest połączone z orgazmem łechtaczkowym lub pochwowym. Jeśli ci się ta sztuka uda, nawet nie musisz mi o tym pisać. Na pewno usłyszę twój krzyk rozkoszy. W końcu dzieli nas zaledwie niecałe 300 kilometrów.

UKŁAD OKRESOWY
Jestem uczniem trzeciej klasy liceum ogólnokształcącego (profil humanistyczny). Jakiś czas temu uwiodła mnie podczas korepetycji moja nauczycielka chemii. Teraz parzymy się ze sobą w szkolnym laboratorium chemicznym przynajmniej kilka razy w tygodniu. Jest super! W końcu moje rówieśniczki nigdy nie zaproponowałyby rzeczy takich jak anal fisting czy pissing. Wkurza mnie tylko, że belferka nie pozwala mi na zapalenie papierosa po seksie. Dlaczego traktuje mnie jak dzieciaka?!
kuj_on
Oj, kolego! Nie wystarczy, że przy anal fistingu wysadza ci oczy z orbit? Chcesz jeszcze dodatkowo wysadzić w powietrze laboratorium, z takim trudem budżetowym postawione przez dyrekcję szkoły?! Szkoła ci tego nie wybaczy!

SPORTY WALKI
Czy piłkarze lubią seks grupowy bardziej od sportowców indywidualnych?
robak_sls
O, tak! W końcu mają mocno rozwiniętego ducha drużynowego i używają wspólnych pryszniców.


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 28.03.2012