Sztuka oralna

Uważasz że dama twego serca zasługuje na orgazm stulecia? Oto odpowiedź na pytanie jak powinieneś się zabrać za seks oralny

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

SZTUKA ORALNA
Gdzieś usłyszałem, że najlepszym sposobem na zaspokojenie kobiety jest seks oralny. Podobno powinienem poruszać językiem w taki sposób, jakbym pisał cyfrę osiem. Czy to prawda?
6969
Tak, rzeczywiście — w ten sposób zapewnisz pobudzenie wielu wrażliwych stref, zwieńczeniem czego będzie orgazm, którego twoja partnerka nie zapomni przez długi, długi czas. Jeśli chcesz być kochankiem idealnym, powinieneś koniecznie upewnić się także, czy twoja kobieta wolałaby ósemkę arabską (8), czy rzymską (VIII).

WRÓG NA GODZ. SZÓSTEJ
Ostatnio podczas baraszkowania ze swoją narzeczoną zostałem przez nią bardzo podstępnie
zaskoczony. W momencie gdy byłem odwrócony do Ani tyłem, ukochana zaatakowała mnie
znienacka takim wielgachnym dildo, które przymocowała sobie za pomocą specjalnej uprzęży. Sytuacja zaskoczyła mnie do tego stopnia, że bałem się cokolwiek zrobić. Po wszystkim ukochana zapowiedziała, że na następny raz kupi większy sprzęt. Boję się... Widział kto takie rzeczy?
Norbi_82
Tak, ja widziałam. Takie praktyki przy użyciu tzw. strapon dildo określa się mianem peggingu. Z dnia na dzień stają się coraz popularniejsze dzięki coraz większej emancypacji i działaniom feministycznym. Najpierw kobiety zdobyły prawo do głosowania, teraz żądają prawa do analnej penetracji mężczyzn.

DZIEWCZYNA PIJANA...
Nie wiem dlaczego, ale moja narzeczona na trzeźwo unika seksu jak ognia, permanentnie zasłaniając się bólem głowy itp. Wystarczy jednak kilka lampek wina i Natalia zamienia się w demona seksu, przy którym wysiada nawet Jenna Jameson. Jakie mogą być tego przyczyny?
Gizmo
Drogi Gizmo, a może ty jesteś po prostu ekstremalnie brzydki i Natalia musi się każdorazowo znieczulać?


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 11.04.2012