Seks na świecie

Gdzie jechać, by załapać się na trójkącik? W którym kraju obywatele mają największe libido? Na te i inne pytania odpowie ci krótka lista światowych seks rekordów i preferencji!

shutterstock_167136161.jpg

Chcesz wiedzieć, jakie seksualne talenta i preferencje mają obywatele poszczególnych krajów? Oto krótka lista, która być może ułatwi ci zaplanowanie kierunku najbliższych wakacji! Wszystko zależy, od tego, czego szukasz...

1. Brazylijczycy to naród, który stawia na... trójkąty. Jeśli marzysz o seksie z dwoma kobietami na raz, celuj więc w gorące Latynoski. W Brazylii masz realne szanse na drugą ślicznotkę w pakiecie!

2. Grecy mają największe na świecie libido, co skutkuje największą ilością stosunków w ciągu roku. Badania naukowe sugerują, że przodownikami w tej dziedzinie są mieszkańcy Aten i Peloponez. Wybierz się tam, jeśli chętnej na seks partnerki, nie chcesz szukać zbyt długo.

3. Włosi to twoi potencjalni rywale. Na tle świata mogą pochwalić się bowiem największą skutecznością doprowadzania swoich kobiet do orgazmu. Wnioski? Jeśli już masz dziewczynę, do Włoch jej NIE wysyłaj!

4. Portugalczycy kochają różnorodność, dlatego jeśli poszukujesz partnerki z fantazją, która nie będzie leżeć jak kłoda przez cały stosunek, kieruj się w ich strony! Dodatkowo w tym kraju stawia się na ilość doznań więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz musiał namawiać poznanej tam kobiety na eksperymenty.

5. Brytyjczycy są mistrzami gry wstępnej. Spędzają na niej najwięcej czasu na świecie (ponad 17 minut). Jeśli nie lubisz harówy i chętnie zrezygnujesz z przystawki na rzecz dania głównego, bezpieczniej ominąć, przyzwyczajone do długich podchodów, Angielki szerokim łukiem.

6. Chińczycy w ciągu życia obracają największą ilość partnerów seksualnych na świecie (ŚREDNIO aż 19-stu)!

7. Japończycy lubują się w sado-maso i fetyszach wszelkiego rodzaju. Jeśli masz naprawdę dziwne preferencje seksualne, szansa że je spełnisz czeka w kraju kwitnącej wiśni.

8. Wietnamczycy są najwierniejsi (albo najwstydliwsi). Aż 90% z nich za życia współżyło jedynie z maksymalnie dwoma partnerkami (60% tylko z jedną).

9. Syryjczycy to miłośnicy stópek. Obywatele tego kraju najczęściej szukają na stronach porno frazy "feet".

10. Z kolei największy autorytet Polaków, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, mają... Francuzi. Uważamy ich za najlepiej doświadczonych i wyrafinowanych.


Dodał(a): BJ Piątek 13.02.2015