Żona nimfomanka

Lepsza żona, którą wiecznie boli głowa, czy napalona nimfomanka, która nie wypuszcza cię z łóżka, bo wiecznie ma ochotę na seks? Odpowiedź jak widać nie jest taka oczywista…

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

SEX MACHINE
Moja żona była zawsze lekko oziębła seksualnie, co było dla mnie dość wygodne, bo miałem czas i na piwo, i na miłe liczne grono koleżanek. Ale od kiedy urodziła dziecko — stała się demonem seksu. Eksploatuje mnie do utraty tchu; codziennie przed śniadaniem ze 2—3 razy, wieczorem to samo, a dodatkowo w soboty i niedziele także po obiedzie. Ja naprawdę już nie wyrabiam. To nimfomanka! O koleżankach musiałem zapomnieć, a często zdarza się, że nie zdążam dopić piwa!
Lech
Pewnie niejeden facet pozazdrościłby ci takiej żony. Ale jeśli ci nie odpowiada takie tempo życia i zużycia, to może przy najbliższej okazji (urodziny, imieniny) kup jej jakiś wibrator typu „full wypas”. Może taki sprzęt ulży wam obojgu. Uważać jedynie musisz, aby cię ten wypasiony wibrator całkiem nie wyrolował z łóżka, bo głupio by było. Przecież lubisz seks, prawda?

MOHER STYLE
Od lat moim fetyszem są szare moherowe swetry i sznury pereł. Wszystkie moje dotychczasowe dziewczyny tak się ubierały, kiedy szliśmy do łóżka, i dzięki tym rekwizytom mogłem mieć po kilka orgazmów co noc. Ale moja obecna dziewczyna mówi, że ma uczulenie na moher, a na perły jej nie stać, więc ja przy niej jeszcze ani razu się nie podnieciłem. Co robić? Tylko mi nie piszcie, żeby ją wymienić na inny model, bo ja ją bardzo kocham...
Nemo z Kalisza
Perły mógłbyś jej ewentualnie ty kupić, gorzej z uczuleniem na moher. Ale może mogłaby się przebierać do łóżka za kaczorka. To też taki z lekka moherowy klimacik.

ZAGADKA
Czy możecie mi wytłumaczyć, dlaczego moja żona — jak ma iść do ginekologa — to dzień wcześniej nigdy nie chce uprawiać seksu?
Nara
Zaryzykuję: dlatego, że chce udawać dziewicę?


Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 11.05.2012