Wykrywacz orgazmu

Seks bez tajemnic! Jak poznać kobiecy orgazm? Czy kobiety lubią seks po hiszpańsku? Na wasze pytania odpowie Siostra Przełożona
dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

WYKRYWACZ ORGAZMU
Jak najłatwiej poznać, że kobieta, z którą oczywiście jestem w łóżku, miała ze mną orgazm?

Damian
Obserwuj ją. Jeśli faktycznie miała orgazm, jej oddech będzie przyśpieszony, a serce bije prędzej. Jej pochwa zacznie się rytmicznie kurczyć i rozszerzać, podobnie zresztą jak zwieracz odbytu. Wiele kobiet czerwienieje po orgazmie na twarzy i szyi (tzw. sexflush), inne zaś dostają delikatnych drgawek. Są też kobiety, które krzyczą, a nawet płaczą. Są też i takie, które klną jak szewc. Zdarzają się również panie, które będą cię gryźć, drapać i kopać. Inne natomiast przeżywają to w milczeniu. Nie możesz też wykluczyć, że trafisz na partnerkę, która raptem zacznie się modlić lub od razu zaśnie, głośno chrapiąc. Są też takie, co od razu muszą oddać mocz i szybko biegną do toalety. Jak widzisz, bardzo łatwo poznać kobiecy orgazm...

SEKS PO HISZPAŃSKU
Czy tzw. hiszpański stosunek, czyli kopulacja z piersiami dziewczyny, bardzo kobiety podnieca?
Gary
Skoro przeciętna kobieta nie osiąga podczas takiej zabawy orgazmu, to raczej nie. Ale możesz jej pomóc — stymulując jednocześnie ręką albo nogą jej łechtaczkę. Zapewniam, nie musisz być człowiekiem gumą, aby w ten właśnie sposób sprawić swej pani przyjemność.

ZDENERWOWANY
Poznałem dziewczynę. Bardzo ładna, chętna do wszelakich eksperymentów w łóżku. Wszystko nam się układa, ale ona śmieje się ze wszystkich moich dowcipów, nawet tych, które w ogóle nie są śmieszne. Denerwuje mnie to. Czy mam z nią zerwać?
Adam
Byłoby to wielkie głupstwo! Wszystko wskazuje na to, że trafiłeś na prawdziwy skarb. Kobietę piękną, wyzwoloną seksualnie i do tego zakochaną w tobie. To dlatego ona ciągle się śmieje. Jest z tobą szczęśliwa!

Dodał(a): Siostra Przełożona Wtorek 22.05.2012