Seks higiena

Dzięki tej wkładce będziecie mogli uprawiać seks nawet w trakcie okresu, tzn. zawsze mogliście to robić, ale wkładka ma zapewnić, że będzie on czysty i higieniczny.
home-hero-product-image.png

Zapewne nie istnieje mężczyzna, który nie lubiłby uprawiać seksu. I zapewne też, każdy facet chce robić to tak często, jak to tylko możliwe, zwłaszcza jeśli jest w stałym związku. Problem pojawia się jednak, w momencie gdy partnerka ma TE dni.

Co zrobić? Nie uprawiać miłości przez co najmniej na kilka dni? Czy może jednak nie przestawać, ale liczyć się z tym, że kilka prześcieradeł (lub innych przedmiotów w domu) solidnie się poplami i prawdopodobnie będzie je trzeba wyrzucić?

Na szczęście jednak nowy wynalazek startupowców z San Francisco ma położyć kres wewnętrznym dylematom wszystkich par, przerażonych wizją niemal tygodniowej abstynencji seksualnej i przy okazji przywiązanych do swojej pościeli. Oczywiście pomoże on także wszystkim osobom, które uważają seks podczas okresu za niehigieniczny.

Otóż wspomniani startupowcy stworzyli specjalną wkładkę, która ma powstrzymywać krew menstruacyjną. Działa ona jak pewnego rodzaju "kubeczek", który zatrzymuje krew wewnątrz kobiecej pochwy. Twórcy zapewniają, że wkładka jest całkowicie bezpieczna. Wkładkę można nosić przez 12 godzin i nie powoduje ona uczucia dyskomfortu ponieważ dokładnie przylega do kobiecego ciała.

Produkt ma znaleźć się na rynku jesienią tego roku, a zamówienia można składać już od tego miesiąca. Cena jeszcze nie jest znana.
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 08.04.2016