Seks & Ból

Co ty wiesz o zabijaniu?” – pytał w „Psach” Linda, a Stallone w filmie „Rocky” zdawał mu się odpowiadać: „A co ty wiesz o bólu?”.

orgazmART.jpg

Odwiedź nasz fan page na Facebooku

Najlepszą odpowiedź na te pytania znają jednak tylko urolodzy, którzy odnotowują coraz więcej przypadków priapizmu, czyli wielogodzinnego bolesnego wzwodu członka spowodowanego różnymi dziwnymi preparatami na potencję!

STRESUJĄCY ORGAZM

Twoja partnerka w kółko narzeka, że nie przeżywa z tobą wielokrotnych orgazmów? Stresuje cię to? Zastanawiasz się, co mógłbyś zrobić, by jej pomóc?

Powiedz jej zatem, że to nie jest twój, lecz... jej problem. Zdaniem niektórych naukowców, takie szczytowanie nie jest kobiecie w ogóle do niczego potrzebne. Z ewolucyjnego punktu widzenia jest wręcz zbędne. Naukowcy argumentują, że kobieta może czerpać radość i satysfakcję z seksu oraz rodzić zdrowe dzieci bez orgazmów. Ba! – bywa, że kobiety przeżywające tzw. orgazmy wielokrotne są bezdzietne! A jeśli takie tłumaczenie twej partnerce nie wystarczy, to zainwestuj w wibrator i zachęć ją do masturbacji. Jest to bowiem jedna ze sprawdzonych metod, jakie seksuolodzy przepisują od dziesięcioleci walczącym o orgazmy niejednokrotnie rozhisteryzowanym damom.


Dodał(a): CKM Wtorek 04.09.2012