Sekret atrakcyjności facetów w oczach kobiet

Nie duża klata, błyszczące ciemne oczy, a nawet nie rozbrajające poczucie humoru zapewnią Ci powodzenie wśród kobiet. Altruizm to cecha, która w obecnych czasach wysunęła się na czoło w piramidzie potrzeb płci pięknej, gdy przychodzi jej decydować o łączeniu się w pary. Na dłużej niż jedną noc.
sekret-atrakcyjności.jpg

Bo na nockę łatwiej jednak będą mieli panowie opisani w pierwszym zdaniu. Tak wynika z badania, ale i pewnie również z Twoich doświadczeń. Choć to hojni mężczyźni są bardziej pożądani, a także mają więcej partnerek seksualnych w życiu. Ich doświadczenia łóżkowe w związkach są bogatsze, ale i w stanie kawalerskim doświadczają więcej przygodnego seksu. Tak wynika z kanadyjskich badań.

WYGLĄD CZY CHARAKTER?
Inne badanie, prowadzone w Wielkiej Brytanii, mówi o kombinacji atrakcyjności fizycznej i altruizmu. Podobno to najsilniejsze połączenie cech u faceta. Nawet, jeśli jesteś brzydki, pomaganie innym i stawianie cudzego interesu ponad swoim, podniesie wartość Twoich akcji u płci przeciwnej. Kobietom w tym eksperymencie rozdano fotografie panów i pokrótce ich scharakteryzowano. Panie wyżej oceniły hojnych facetów (nie hojnie obdarzonych) i altruizm stawiały ponad urodę. Jeśli więc jesteś brzydki, wylicytuj następnym razem podczas aukcji WOŚP jakiś drogi gadżet, który będziesz mógł nosić przy sobie i wyjmować go w potrzebie, opowiadając o nim anegdotę.

DLACZEGO TAK JEST
To proste – kobiety antycypują wydarzenia z przyszłości i zakładają, że skoro pomagasz potrzebującym, to zrobisz to i dla nich, gdy będą w potrzebie. A trzeba pamiętać, że kobiety w takich przypadkach potrzebę potrafią zaaranżować zawsze. Altruista jest idealnym kandydatem na męża i ojca, bo zawsze zaopiekuje się swoją rodziną. Jeśli więc rzeczywiście łyknąłeś ten numer z aukcją WOŚP, to przemyśl swoje zachowanie, bo jednorazowa akcja może być dobrym strzałem, ale na dłuższą metę zmęczysz się udawaną hojnością.

I nie twierdzimy (naukowcy również), że przystojni faceci z poczuciem humoru mają gorzej. Dorzuć do tego altruizm, a zgarniesz królową balu. Jeśli natomiast jesteś brzydki, to naucz się na pamięć paru kawałów CKM i zacznij rozdawać swój majątek potrzebującym.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Środa 31.08.2016