Sąd pozwolił jej na masturbację w pracy!

36-letnia sekretarka z Brazylii posiada oficjalne pozwolenie na dogadzanie sobie w godzinach pracy. Kobieta może masturbować się w biurze bez żadnych konsekwencji!

shutterstock_50944813.jpg

Ana Catarian Bezzera to 36-letnia sekretarka z Brazylii cierpiąca na nietypowe schorzenie hormonalne wywołujące u niej hiperseksualność. Jeśli kobieta nie zafunduje sobie wystarczającej ilości orgazmów (na chwilę obecną jest to jakieś 18 dziennie), grożą jej ataki paniki. Wobec takiego stanu rzeczy, po szczegółowym rozpatrzeniu sprawy i potwierdzeniu choroby przez lekarzy, sąd zdecydował o zezwolenie jej na masturbowanie się w godzinach pracy. Dzięki temu kobieta może oglądać pornosy i bawić się sama ze sobą do woli!

Ana zaspokajała się aż 48 razy dziennie, kiedy w końcu zorientowała się, że jej aktywność seksualna wymyka się spod kontroli. Kobieta szukała pomocy u specjalistów, ale jedyne co udało jej się uzyskać to leki uspakajające, dzięki którym zmniejszyła ilość swoich autoerotycznych sesji do 18 na dzień. Niestety to jednak wciąż zbyt wiele, aby pozwolić sobie na ręczne robótki jedynie w domu. Chcica dopada biedną Brazylijkę zawsze i wszędzie, a brak onanizmu wywołuje u niej stres i panikę.

Sprawa Any zainteresowała seksuologów na całym świecie. Dr Carol Queen z San Francisco skomentowała sprawę następująco:

"Ten precedens pokazuje różnice między amerykańską a brazylijską kulturą. W Ameryce nie ma szans na to, aby ktokolwiek pozwolił pracownikowi masturbować się na stanowisku, nawet jeśli terapeutyczne efekty onanizmu są powszechnie znane".Dodał(a): Bartosz Joda Poniedziałek 18.05.2015