Rodzice tłumaczą dzieciom, co to jest masturbacja

Wytłumacz dziecku, co to jest „duszenie jednookiego węża ze spodni” - takie zadanie postawiono bohaterom niniejszego filmiku. Wybrnęli z tego bardzo błyskotliwie.
wal.jpg

Rozmowy z dziećmi bywają trudne, kiedy trzeba zacząć tłumaczyć im zagadnienia związane z seksem. Przekonali się o tym rodzice, poproszeni przez kanał WatchCut Video, aby wyjaśnili swoim pociechom pojęcie masturbacji. Jak można się spodziewać, wyszedł z tego bardzo zabawny filmik.

A że będzie niegrzecznie można przekonać się już w pierwszych sekundach wideo, kiedy to ojciec podaje synowi określenia oznaczające masturbację. „Zabawa z samym sobą” nie zrobiła na nas wrażenia, ale rozbawiło nas „duszenie jednookiego węża ze spodni”.

Matka tłumaczy córkom, że masturbacja jest wtedy, kiedy dotykasz swoich części prywatnych, żeby poczuć się dobrze. Następna rodzicielka bardzo obrazowo wyjaśnia czym jest ta „tajemnicza czynność”.

Po chwili przechodzimy do zabawek dla dorosłych. Jedne dziewczynki są zażenowane ich wyglądem, a inne chcą straszyć nimi matkę. Najśmieszniej jest kiedy mężczyzna niewiedzący do końca co zrobić z danym urządzeniem, próbuje pokazać synowi jak masturbator działa.

W jednej z kolejnych scen matka mówi o tym, jak córka znalazła jej wibrator. Powiedziała latorośli, że jest to urządzenie do masażu pleców. Następnym etapem pogadanki jest wytłumaczenie czym jest sperma. Temat nie zostaje odpowiednio rozwinięty.

Następnie przychodzi czas na przyznanie się, kto i kiedy się masturbował. Jedna z matek zaczęła bardzo wcześnie, bo już w przedszkolu, natomiast ojciec wolał zabawiać się ze samym sobą w liceum, ponieważ było to ciekawsze niż odrabianie zadania domowego.

I chociaż filmik dostarcza wiele rozrywki, najważniejsza nauka jaka z niego płynie to, że masturbacja jest całkowicie naturalną rzeczą i wszyscy to robią. A jak pokazują badania jest też bardzo zdrowa

ZOBACZ GALERIĘ TRENERKI PUPY

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: YouTube Poniedziałek 17.07.2017