Ria Martinez - 99% nagości

Kolejna królowa `samojebek` na Twitterze. Ria Martinez przoduje jednak w publikowaniu swoich kompletnie nagich fot. Zobacz potężny zbiór, który jest ledwie ułamkiem jej `twórczości`.
ria-martinez-otw.jpgMyśleliśmy, że nie da się pstrykać więcej `samojebek` niż Jaime Laycock, jednak Ria Martinez chyba rozbiła bank. Mało tego, że 99% zawartości jej konta na Twitterze to sweet focie zrobione sobie, ta brunetka na większości z nich jest naga lub półnaga.

Ria Martinez nie jest gwiazdą porno (jeszcze), ale również pracuje w branży dla dorosłych. Jest jedną z lasek ze Strom Babes TV. Ta interaktywna telewizja to w skrócie audiotele – dzwonisz do jednej ze ślicznotek a ona umila ci czas. Gadasz, sapiesz, oglądasz, robisz co tylko chcesz – ze sobą, bo dziewczyna niestety nadal pozostaje po drugiej stronie słuchawki. Czekamy z niecierpliwością aż zacznie grać w filmach dla dorosłych, bo widzimy w niej olbrzymi potencjał.

Ale jak już wspomnieliśmy, Ria Martinez ma bardzo atrakcyjne dla nas hobby. Otóż nie może wytrzymać bez obnażania się na Twitterze. Dzień bez `samojebki` jest dniem straconym dla tej kształtnej dziewczyny. Jej równiutkie i sprężyste piersi oraz soczysty tyłeczek odgrywają główną rolę na jej profilu i to ich nazwę powinno nosić jej konto.

Dodał(a): pinky / fot. twitter.com Wtorek 15.10.2013