Puma Swede - Porno Cougar

Uwielbia nosić sukienki - nie zakłada wtedy bielizny i fantazjuje na widok mijanych na ulicy facetów
puma swede fotoo

fot.: blog.pumaswede.com

Puma Swede jest Szwedką, urodziła się i dorastała w Finlandii, a od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych –To jak dobry trójkącik – kwituje blond seksbomba.
Za oceanem zadomowiła się na dobre – uwielbia słoneczną pogodę, imprezowanie w amerykańskim stylu i żarcie (a nie wygląda na typowego konsumenta z USA). Z drugiej strony tęskni za Europą i surowym klimatem swoich dwóch ojczyzn. Dlatego, kiedy robi jej się smutno, wybiera się do pobliskiej Ikei na szwedzkie klopsy i chodzi po sklepie czytając rodzime etykiety na meblach…


Tak naprawdę nazywa się Johanna Jussinniemi i 36 lat temu spłodziło ją fińskie małżeństwo. Co prawda wiekowo kwalifikuje się na MILFę lub cougara (laskę bzykającą dużo młodszych facetów), jednak dość dobrze się konserwuje i nie ukrywa, że to dzięki chirurgii plastycznej. Jednak nic w tym złego, że chce jak najdłużej zatrzymać swą młodość, by podobać się swoim fanom.

W wolnym czasie Puma Swede baluje i podróżuje. Przyznaje się też do swojej małej słabości jaką jest masturbacja. Uwielbiamy entuzjastki tego sportu! Pisaliśmy wielokrotnie o tym jak pozytywnie wpływa samo zadowalanie się na zdrowie psychiczne i fizyczne. Gorąca laska ze Szwecji jest bardzo zaangażowana w swoje strony fanowskie, więc jeśli ciekawią cię inne fakty z jej życia lub chciałbyś wyrazić swój zachwyt z jej powodu, śmiało pisz do niej!
Dodał(a): pinky Środa 12.12.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
PAWEX (2014-08-25 20:11:28)
MRRR ALE CYCKI MASZ DUŻE FAJNE PODOBAJĄ MI SIĘ ALE MOGŁAŚ COŚ WIEC POKAZACI :) Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-12-13 18:47:05)
Umie pokazać swoje walory , niezła jest Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)