Jak polubić przedwczesny wytrysk

Ponieważ każdy wytrysk jest przedwczesny, musisz go polubić, a nawet być z niego dumny

przedwczesny wytrysk

Nieważne, czy szczytujesz po półminucie, czy półgodzinie. Ważne, że w ogóle. Pamiętaj, że według Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, przedwczesny wytrysk (eiaculatio praecox) ma miejsce, gdy następuje przed orgazmem partnerki. Wynika z tego, że jest on szatańskim wymysłem anarchofeministek. Poniżej, jak polubić eiaculatio praecox.

SPOKOJNA MŁODOŚĆ
Jeśli jesteś młodym facetem, nie masz czym się przejmować. Przedwczesny wytrysk to przejaw zdrowia. Strzeliłeś raz, strzelisz drugi, trzeci i czwarty. Ważne, by dużo i szybko.

SIŁA WYOBRAŹNI

Kochając się z kobietą, myśl o innej kobiecie, a najlepiej o dwóch, trzech lub stu kobietach. Dzięki temu będziesz szczytował sto razy wcześniej oraz dwieście razy częściej.

DROGA ONANA

Masturbuj się, ile wlezie! Przed spotkaniem z partnerką i po spotkaniu z nią. Seksuolodzy twierdzą, że onanizm opóźnia wytrysk, ale naszym zdaniem, jest to przede wszystkim wielka frajda.

SOLIDARNOŚĆ
Gdy już zaspokoiłeś siebie, możesz pomyśleć o partnerce. Wykorzystaj ją do jeszcze jednego przedwczesnego wytrysku.

METODA NA LENINA
Seksuolodzy leczàcy przedwczesne wytryski zalecają następujący sposób. Gdy czujesz, że zaraz skończysz, przerwij stosunek i pomyśl o czymś innym, obojętnym seksualnie. Tak czynił Lenin, twórca bolszewickiej strategii: krok do przodu, dwa w tył. Pomyśl teraz, co z tego wyszło? Władzę przejął Stalin, a Związek Sowiecki rozpadł się.

WNIOSKI
Walka z przedwczesnym wytryskiem jest zatem niezdrowa. Powoduje nerwowość oraz grypę żołądkową. Mamy nadzieję, że dzięki nam polubiłeś swą niby–przypadłość, bo twój przedwczesny wytrysk to przecież problem kobiety. Ty masz, jak mamy nadzieję, zawsze orgazm.
Co one na to?


Dodał(a): mj, dw Wtorek 23.08.2011