Praca - tester domów publicznych

Nietypowa oferta pracy w Niemczech: serwis społecznościowy zamieszczający informacje o prostytutkach poszukuje... testera domów publicznych. Poważnie!

shutterstock_14388046.jpg

Jeśli lubisz przygodny seks i to w dużych ilościach, to może być twoja praca marzeń! Nie tylko nie będziesz musiał płacić za prostytutki, ale wręcz przeciwnie - będziesz dostawał pensję za ich testowanie!

Choć brzmi to nieprawdopodobnie, niemiecki serwis społecznościowy, zamieszczający informacje o prostytutkach, poszukuje testera albo testerki (płeć nie ma znaczenia) domów publicznych. Do pracy wymagane jest wyższe wykształcenie (z nastawieniem na hotelarstwo lub szkołę biznesu), co najmniej kilkuletnie doświadczenie w korzystaniu z domów publicznych, brak problemów zdrowotnych oraz znajomość języka niemieckiego. Atutami będą także dodatkowe języki obce, zdolności komunikacyjne oraz umiejętność "czerpania radości z pracy wśród ludzi".

Do obowiązków zatrudnionego należeć będzie odwiedzanie berlińskich przybytków i sprawdzanie, czy jest w nich czysto, przyjemnie, a pracownice używają prezerwatyw. Informacje te pomogą w stworzeniu rankingu lokalnych burdeli.

"Chcemy być niczym Tripadvisor dla domów publicznych. Klient powinien mieć możliwość sprawdzenia opinii, zanim skorzysta z usług. Dzisiaj w ten sposób sprawdza się w internecie hotele przed dokonaniem rezerwacji" - powiedział pracownik wspomnianego serwisu.

Mimo że pensja póki co jest nieznana, jak do tej pory swoje CV wysłało już 150 osób z kilku krajów. 

 


Dodał(a): Bartosz Joda Czwartek 26.03.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
antonmed (2015-04-19 17:46:52)
czy są warunki szkodliwe dla zdrowia? Zgłoś naruszenie
vojak_2 (2015-03-30 10:08:15)
@ovad, 5 to też jest za mało Zgłoś naruszenie
OVAD (2015-03-29 13:57:00)
@jackdaniels nie ciesz sie za szybko, 3cm to za mało Zgłoś naruszenie
jackdaniels (2015-03-28 19:48:39)
i to jest praca dla ludzi z moim wykształceniem .... Zgłoś naruszenie
Komentarze (4)