Pornhub rozdaje konta premium mieszkańcom miast kojarzących się z seksem

Mieszkasz w mieście, którego nazwa ma coś wspólnego z seksem? W takim razie serwis Pornhub ma dla ciebie niespodziankę – darmowe konto premium.
fucking.jpg

Pornhub po raz kolejny wychodzi z inicjatywą i chce zrobić coś dobrego dla swoich „widzów”. Mianowicie, serwis obiecał przyznać konta premium wszystkim mieszkańcom miast kojarzących się z seksem. Z jednej strony po to, żeby się oczywiście wypromować, z kolei z drugiej – by zadośćuczynić wspomnianym mieszkańcom lata kpin i wszystkie te pogardliwe parsknięcia na wieść o nazwie miejsca ich zamieszkania.  

Jest tylko jeden haczyk. Nazwa musi być zrozumiała dla anglojęzycznego odbiorcy, więc wspaniałe nazwy polskie jak np. Cyców, Moszna, Szparki czy Tumidaj niestety mają słabe szanse na zwycięstwo. Ale już np. takie kanadyjskie miasteczko o nazwie Dildo – jak najbardziej.Jak na razie darmowe pornosy dostali mieszkańcy austriackiego Fucking, holenderskiego Rectum (odbytnica), francuskiego Orgy czy amerykańskich Cummings i Climax (orgazm). Na czoło stawki wysuwa się także Fort Dick w Kalifornii.

Jeśli więc mieszkacie w jakimś „seksownym” mieście, które będzie zrozumiałe dla anglojęzycznych właścicieli Pornhuba, to śmiało je zgłoście. W końcu darmowy pakiet premium piechotą nie chodzi. 

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen YouTube Piątek 30.03.2018