Pornhub chce płacić studentom

I nie, nie za to, o czym pomyśleliście! Przynajmniej w tym konkretnym przypadku…

pornhub.jpg

Pornhub to nie tylko jedna z najpopularniejszych na świecie stron, z której dobrodziejstw korzystają samotni (chwilowo lub długoterminowo) faceci i kobiety z całego świata. To również serwis, który ma interesujące pomysły, jeśli chodzi o dbanie o swój PR – w tym przypadku sposobem na zyskanie przychylności opinii publicznej jest dbałość o jakość edukacji seksualnej.

Jakiś czas temu Pornhub otworzył ośrodek naukowy o nazwie Sexual Wellness Center. Teraz chce przyznać grant w wysokości 25 tysięcy dolarów – oto za co konkretnie:

„Od premiery na początku 2017 r. Sexual Wellness Center stał się domem dla setek artykułów autorstwa dziesiątek lekarzy, doradców i liderów społeczności, specjalizujących się w różnych aspektach zdrowia seksualnego. Dotykając wszystkiego, od biologicznych po społeczne komponenty życia seksualnego, pod kierunkiem dr Laurie Betito, PSWC szczyci się oferowaniem prawdziwie holistycznego podejścia do informowania się o tym, jak stać się zdrowszym, szczęśliwszym i bardziej odpowiedzialnym, jeśli chodzi o seks.
W tym duchu Pornhub Sexual Wellness Center z dumą ogłasza inaugurację Pornhub Grant for Sexual Wellness Research. W celu wspierania kluczowej pracy naukowej, dotacja w wysokości 25 000 USD została stworzona z zamiarem znalezienia nowych rozwiązań, odpowiedzi i metod, dzięki którym podchodzimy do bieżących problemów związanych z ludzką seksualnością.”

Jeśli zatem czujecie się na siłach, żeby przeprowadzić pożyteczne dla świata badania, nie czekajcie – Pornhub czeka na zgłoszenia do 1 maja 2018 roku. A jeśli akurat nie jesteście naukowcami, no to cóż… Zawsze istnieją inne sposoby zarabiania we współpracy ze wspomnianą firmą.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. pornhub Piątek 16.03.2018