Poprawny handjob

Koniecznie pokaż to wideo swojej kobiecie. Adina Rivers, specjalistka od wszelakich spraw związanych z seksem, pokazuje jak zaserwować szczęście i przyjemność facetowi. Przy okazji tchnęła nowe życie w robótki ręczne, tworząc epicką i romantyczną otoczkę wokół tej czynności.
robótki-ręczne-adina.jpg

Adina Rivers podejmuje tematy związków, akceptacji siebie, rozwoju osobistego, ale przede wszystkim seksualności. Kładzie nacisk na świadomą miłość, seks i szczęśliwe życie dzięki przyjemności ze zbliżeń intymnych.

Tym razem instruuje, jak kobiety powinny podejść do tzw. handjob, czyli zaspokajania faceta ręką. Jednak ten termin nie do końca odpowiada Adinie, bo jest oziębły, techniczny i pozbawiony emocji. Proponuje nazywać tę czynność masażem miłości.

Co jest niezbędne do wykonania idealnego masażu miłości? Otwarte serce, zadbane dłonie, lubrykant i oczywiście mężczyzna, którego kobieta pożąda. Kobieta powinna być też świadoma emitowanej przez siebie energii, a szczególnie tej płynącej z dłoni. To jej magiczny składnik „X”.

Na początku tłumaczy, jak obchodzić się z facetami z napletkiem na penisie i z mężczyznami obrzezanymi. Pierwsi wytwarzają naturalne nawilżenie, więc dodatkowego potrzebują mniej lub wcale. Drudzy wymagają lubrykantu, by spowodować odpowiedni poślizg.Dalej tłumaczy, że należy aktywizować całe ciało faceta, zanim dotknie się jego różdżki. Dodam od siebie, by nie przesadzać za długo z takim wstępem, bo faceci nie lubią przeciągania tego elementu. Wymienia pięć metod, na postawienie penisa do pionu, by zająć się nim bardziej intensywnie. Pierwsza dotyczy przyrodzenia w opadzie, do połowy uzbrojonego lub w pełnej erekcji. Druga traktuje o różdżce w połowie lub całkowicie nabrzmiałej. Trzecia, czwarta i piąta opisują jak podejść do penisa całkowicie gotowego do zabawy.

Metody Adiny są w 100% skuteczne i w pełni za nie ręczymy, bo musieliśmy je sprawdzić, by ten materiał powstał. Takie zadania domowe uwielbiamy i dla nich możemy zostawać królikami doświadczalnymi. Oczywiście w tym przypadku biernymi.

Dyskutuj z autorem na Twitterze


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 25.08.2015