Polski apartament do spełniania fantazji seksualnych

Właśnie tam Polacy mogą spełniać swoje najskrytsze pragnienia i odgrywać odpowiednie scenki. „Szampan i sekrety” jest pierwszym w naszym kraju apartamentem, stworzonym z myślą o parach, które mają dość rutyny w związku i chciałyby się zabawić.
glgl.jpg

„Szampan i sekrety” to pierwszy w Polsce apartament dla par znudzonych rutyną seksualną. Ulokowany jest w Żyrardowie. Za odpowiednią opłatą właściciele przygotują dla ciebie „pokój fantazji”, żebyś mógł ze swoją drugą połówką odegrać wybraną scenkę. Pomysłodawcy zapewniają pełną dyskrecję.

500 złotych w środku tygodnia i 800 złotych na weekend kosztuje jedna noc w apartamencie. Składa się on z dwóch stref. Pierwsza z nich to romantyczna, duża przestrzeń z łóżkiem, wanną, niespodziankami i odpowiednio wyposażonym w aromatyczne kawy, czekolady i herbaty aneksem kuchennym. Jest to miejsce, mające pozwolić uwieść partnerkę i zaprosić do pokoju fantazji.

Do drugiej strefy wchodzi się przez teatralną kotarę. Pokój fantazji wyposażony jest zgodnie z twoim życzeniem. Możesz wybrać między gabinetem lekarski, komisariatem policji, pokojem nauczycielskim, kinem czy komnatą zabaw Christiana Greya. Właśnie w tym pomieszczeniu ma odbywać się magia i spełnianie pragnień seksualnych. Wraz z partnerką odgrywacie tam scenki, na jakie tylko macie ochotę.

Nie ma tam miejsca na wstyd. Ściany są grube, dlatego nikt nie usłyszy żadnych odgłosów. Dodatkowo apartament mieści się na piętrze, pod którym nie ma mieszkań. Właściciele gwarantują dyskrecję, a prywatność klientów jest dla nich priorytetem.

Musimy zaproponować pomysłodawcom, aby poszerzyli ofertę o „pokój fantazji CKM”. Nie wiemy tylko co miałoby się w nim znaleźć, bo nasza wyobraźnia nie ma granic.    Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.:http://www.szampanisekrety.com Czwartek 08.06.2017