Polki mają za duże piersi

Polacy chcieliby, żeby kobiety miały mniejsze piersi. Serio. Pod tym względem wyróżniamy się na tle innych krajów Europy.

cycki.jpg


Portal dred.com przeprowadził ankietę, chcąc poznać odpowiedź na pytanie jakie zadają sobie mężczyźni od zarania dziejów. W końcu dowiedzieliśmy się jaki rozmiar piersi jest idealny. Nie jesteśmy zaskoczeni, ale zawiedliśmy się naszych rodakach.

Tysiąc Amerykanów i tysiąc Europejczyków zapytano o idealny ich zdaniem biust. Wyniki przyrównano do przeciętnej wielkości piersi w danym kraju, a także poproszono kobiety, aby powiedziały jak się czują ze swoimi rozmiarami.

Jesteśmy zdziwieni, że aż 11% ankietowanych mężczyzn przyznało, że idealne piersi są małe. Tytuł najlepszego rozmiaru przypadł przeciętnym z 53,6% głosów, a duże zajęły drugie miejsce z 35,3%.

Pytane kobiety podzielają to zdanie. Za małymi opowiedziało się 9,1% ankietowanych, za dużymi - 30,5%, a za przeciętnymi – 60,4%.
1.png

Jak to się ma w przeliczeniu na konkretne dane? Otóż obie płcie zgodnie uznały, że miseczka C to rozmiar idealny. U kobiet za tą opcją opowiedziało się 52,3% ankietowanych, a mężczyzn niewiele mniej, bo 48,5%.

Na drugim miejscu znalazła się miseczka B, a dalej plasuje się D i DD, po których w pełnej chwale pojawia się A.
2.png

W większości krajów europejskich uznano miseczkę C za idealną. Na tle innych narodów wyróżniają się Węgrzy i Polacy, dla których najlepszy rozmiar to B. Muszą oni jednak "zadowolić się" większymi.
3.png

Podano przeciętne rozmiary piersi kobiet w danym kraju. O ile upodobania Węgrów mogą być zrozumiałe, bo na co dzień mają do czynienia z miseczką A, o tyle w Polsce dominuje miseczka C. Dlaczego chcemy więc zmniejszać ideał?
4.png

Co do zadowolenia ze swoich rozmiarów to aż 91,7% kobiet z miseczką F jest dumna z wielkości własnych piersi. 84,8% czuje się dobrze z miseczką C, a z D – 57,5%.
5.png
Nie przejmujcie się drogie panie, nieważne jaką miseczkę nosicie, my w redakcji docenimy wasze piersi.

Sonda

Ulubiona miseczka?
Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:https://www.dred.com Środa 08.03.2017