Płatny seks – ujawnione tajemnice

Dlaczego mężczyźni płacą za seks? Bo muszą. Tak wynika z przeprowadzonego badania, w którym panowie wyznali jakie były ich doświadczenia z prostytutkami.
2.jpg

W SKRÓCIE:
Zapytano 6097 mężczyzn czy korzystają z usług prostytutek. Robi to prawie połowa badanych, a ponad 23% z nich płaci za seks raz w tygodniu. Najczęściej decydują się na taki stosunek z konieczności i nie są z niego zadowoleni.

PEŁNA WERSJA:
Mężczyźni bardzo często korzystają z usług prostytutek. Prawie połowa (47,3%) z 6097 ankietowanych osób pochodzących z 25 różnych krajów w tym z Polski, przyznało się, że zdarzyło im się płacić za seks. Co więcej niemalże jedna trzecia (23,3%) wszystkich badanych przyznała się do robienia tego regularnie, raz w tygodniu.  

5,1% korzysta z usług pań do towarzystwa, na które trafili na ulicy, 23,3% zamawia dziewczyny za pośrednictwem agencji, ale najwięcej, bo 47,1% preferuje wyszukiwanie partnerek na specjalnych stronach w internecie. 80% panów wynajmuje prostytutkę jedynie na godzinę, ponieważ boi się zostać przyłapanych na tym akcie. Tylko 5% spędza z kochanką całą noc.
3.jpg
Podawane powody uprawiania płatnego seksu nie są zaskakujące. 40,1% osób przyznaje, że robi to z samotności, ponieważ nie może znaleźć chętnej partnerki. 36% natomiast nie widzi innej możliwości spełnienia swoich fantazji erotycznych z aktualną partnerką.

Dla wielu z nich jest to więc konieczność, jeśli chcą zaspokoić swoje potrzeby. 50,1% osób płacących za stosunek, nie była z niego zadowolona, ponieważ brakowało im namiętności i czuli się jedynie kolejnymi klientami. 26,3% mężczyzn rozczarowało się widząc prostytutkę, gdyż była mniej atrakcyjna niż się spodziewali.

Wśród badanych użytkowników portalu Victoria Milan znaleźli się Polacy. To pewnie była ta grupa, która nigdy nie korzystała z usług prostytutek, bo jak przecież wiemy, panowie z naszego kraju są zbyt młodzi i zbyt piękni, żeby za to płacić.
Dodał(a): Paweł Zieleń Poniedziałek 24.04.2017