Pierwsze Mistrzostwa Polski w Robieniu Loda

To nie ściema, taki konkurs właśnie trwa i jest w fazie eliminacji. Chętne panie rywalizują o prestiż w środowisku swingersów i iPhone`a.
puchar-sam-złoty-polska-bialo-czerwoni.jpg

Swingersów, bo konkurs organizuje Usta Swingers Club, czyli klub dla osób, które lubią dzielić się swoimi partnerami w łóżku. Cały ruch i to konkretne miejsce opisujemy w listopadowym numerze CKM.

Poza regularnymi i okolicznościowymi imprezami, jak gang bang w Halloween czy erotyczny Sylwester, klub organizuje również dość oryginalne zawody. Możliwe, że chodziło ci to po głowie, ale nie wiedziałeś, jak się do tego zabrać. Polscy swingersi za to wiedzą i postanowili zrobić zawody w randze Mistrzostw Polski.

Poniżej fragment ogłoszenia, który wyjaśnia zasady konkursu:
ELIMINACJE (od 3.10.2017 – 15.12.2017) :
– Panie mogą zgłosić chęć uczestnictwa na każdej imprezie podając pseudonim przy wejściu.
– Panowie będą oceniać uczestniczki w skali 1 – 5 oddając głos na uczestniczkę konkursu.

WIELKI FINAŁ 16 grudnia 2017 o 23:00 :
Gdy, wszystkie oddane podczas eliminacji głosy zostaną policzone, podczas 7 urodzin Usta Swingers Clubu, o 23:00 zostaną ogłoszone TOP 3 (obecnych na imprezie uczestniczek, które zdobyły największą ilość punktów). Wezmą one udział w Wielkim Finale Pierwszych Mistrzostw Polski Swingersów w robieniu Loda.

Nagrody dla TOP 3:
1 miejsce – IPHONE 8
2 miejsce – darmowa wejściówka dla Pary na CRAZY SYLWESTRA w Usta Swingers Clubie
3 miejsce – profesjonalna sesja fotograficzna w Usta Clubie


Niestety panowie, liczba jurorów ograniczona.

Przynajmniej jedna postanowiła dotrzymać słowa danego fanom ;)

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 28 marca 2017Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: ustaswingersclub.com Piątek 06.10.2017