Perwersyjne wakacje

Oferty zwykłych biur podróży przestały Cię już interesować? Nudne, zwyczajne podróże i mieszkanie w nudnych, zwyczajnych apartamentach hotelowych doprowadzają Cię do mdłości? A może przy okazji lubisz różne bardziej hardcore’owe seksualne eksperymenty? Jeśli tak, to właśnie mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość: istnieje portal, w którym możesz znaleźć np. apartamenty przeznaczone do BDSM.
kinky holidays.jpg

O co dokładnie chodzi? Otóż portal KinkBNB to portal, który pozwala swoim użytkownikom znaleźć doskonale wyposażone i wielokulturowe „lochy” do wynajęcia na całym świecie. Pisząc lochy, mam oczywiście na myśli miejsca, w których można uprawiać niekonwencjonalny seks, związany z różnymi fetyszami, takimi jak BDSM. Do tego oczywiście nawiązuje też nazwa portalu, bo właśnie „kink” oznacza perwersję, zboczenie.

KinkBNB powstał na wzór innego popularnego portalu AirBNB, który to pozwalał użytkownikom wynajmować pokój od lokalnych gospodarzy w 190 krajach. KinkBNB pozwala na dokładnie to samo, z tym że oferty wynajmu mieszkań są sprofilowane pod konkretnych – lubiących eksperymenty seksualne – klientów.

kinky holidays2.jpg

Portal powstał by, jak twierdzi jego współzałożyciel, zagospodarować pewną niszę klientów, których nie zadowalała tradycyjna oferta wakacyjnych biur podróży.

Działanie KinkBNB jest bardzo proste. Wystarczy na stronie głównej portalu wpisać w wyszukiwarkę interesującą nas destynację, a natychmiast otrzymamy wyniki kosztem pobytu i oceną innych gości.

kinky holidays3.jpg

No więc jak? Kajdanki spakowane, gotowi na perwersyjne wakacje? 

Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 22.03.2016