Penisy są coraz większe

Penisy urosły ponad centymetr. Tak wynika z badania przeprowadzonego na grupie kilku tysięcy, aktywnych seksualnie mężczyzn. Oby tak dalej!
1.jpg

W SKRÓCIE:

W 2016 roku naukowcy poprosili ponad 15 tys. mężczyzn, aby podali wielkość swojego przyrodzenia. Z badania wyszło, że przeciętna długość penisa to 14,2 centymetra w czasie wzwodu. W 2017 roku badanie powtórzono. Średni rozmiar członka to w tym momencie 15,5. Można mieć jednak wątpliwości co do wyników.

PEŁNA WERSJA:
W 2016 roku naukowcy z King’s College London zapytali 15 521 mężczyzn w wieku od 18 do 34 lat o wielkość ich penisa. Ze wszystkich odpowiedzi wyciągnięto średnią i okazało się, że przeciętna długość przyrodzenia sięgała 14,2 centymetra podczas erekcji. Badanie postanowiono powtórzyć. Pewna firma poprosiła 3 037, aktywnych seksualnie panów, aby podali tę samą informację.
2.jpg

Sonda

Mój rozmiar to...

Drodzy koledzy, tym razem średnia wyszła ponad centymetr większa. Przeciętny penis w stanie pobudzenia ma długość 15,5 centymetra. Należy jednak wziąć pod uwagę kilka zmiennych. Pracownicy naukowi King’s College London mieli o wiele większą grupę badawczą, co z pewnością wpłynęło na wynik.

Co więcej, podobno lubimy nieco zawyżać liczbę centymetrów naszego przyrodzenia, bo umówmy się, że rozmiar ma jednak znaczenie. Mimo to badania przeprowadzone przez firmę produkującą prezerwatywy Skyn napawają optymizmem. A teraz proponujemy sprawdzić ich prawdziwość. Chwytajcie linijki i do roboty. Tutaj dowiecie się, jak należy mierzyć długość penisa. My nieco zawyżamy średnią, więc nie będziemy się tutaj chwalić.
Dodał(a): Paweł Zieleń Poniedziałek 10.04.2017