Penisofobia

Narzekasz, że twoja laska rzadko ma ochotę na seks? Pomyśl, co by było gdyby bała się twojego penisa!

dr_housex.jpg

Wbijaj na naszego fejsa!

PENISOFOBIA
Jestem mężatką, mam dwójkę dzieci. Seks jednak ciągle napawa mnie odrazą. Szczególnie brzydzi mnie penis mojego mężczyzny. Powiem więcej — gdy mój Grześ ma erekcję, to się jego członka po prostu boję!
Julia
Julio, wbrew temu, co wypisuje się dziś w wielu magazynach dla kobiet, nie brak dziewczyn, które podobnie jak ty boją się penisów. Często przyczyna kryje się w przeszłości — w dzieciństwie. Może ktoś zły coś tobie zrobił, a ty zepchnęłaś te niemiłe wspomnienia w podświadomość? Radzę ci, abyś spotkała się z psychologiem.

GRA W BUTELKĘ
Siostro ratuj! Odkryłem, że moja dziewczyna, z którą planuję założenie rodziny, masturbuje się w perwersyjny sposób. Przyłapałem ją na tym, jak  dwoma dużymi plastikowymi butelkami po wodzie mineralnej, ciśniętymi w pochwę i w odbyt, biegała nago po mieszkaniu. Potem, szlochając, wyznała mi, że jest chorobliwie uzależniona od tych butelek. Czy ona jest normalna?
Marcin z Gorzowa Wlkp.
Marcinie, kobiety, tak samo jak mężczyźni, onanizują się. Najwyraźniej nie zaspokajasz swojej dziewczyny i ona tak nadrabia zaległości w waszym życiu intymnym. Nie gniewaj się na nią, ale zapytaj, co masz robić w łóżku, aby, nieszczęsna, uwolniła się od butelkoholizmu.

STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ
Jestem 20—letnim, biednym studentem i od roku żyję z 45—letnią, bardzo atrakcyjną kobietą. Dzięki niej poznałem uroki seksu i byłem szczęśliwy. Teraz jednak wszystko legło w gruzach. W minione święta poinformowała mnie, że spodziewa się dziecka — mojego dziecka. Nie zgadza się na usunięcie ciąży, gdyż, jak mówi, jej zegar biologiczny coraz szybciej tyka. Ja natomiast uważam, że mam jeszcze czas na założenie rodziny. Ojciec i matka zabiją mnie, gdy się tylko o tym dowiedzą!
Marcin z Krakowa
A może się ucieszą, że zostaną dziadkami?


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 10.09.2012