Penis mocarz - masuj Kegla

To urządzenie pomoże panom utrzymać ich męskość w najwyższej sprawności. Odpowiedzialne za erekcję, trzymanie moczu i odczucia seksualne mięśnie Kegla, czyli mięśnie dna miednicy powinieneś ćwiczyć częściej niż klatę na siłce. Tam też możesz je sobie nadwerężyć, gdy dźwigasz ciężary. Na ich zły stan może również wpłynąć przewlekły kaszel, nadwaga, zaparcia, słaba kondycja.
kgoal-1.jpg

Mięśnie Kegla dla faceta oznaczają dźwigary męskości. Poza innymi, biorącymi udział w erekcji Twojego penisa, te włókna odpowiadają za bardziej intensywne orgazmy, lepszą ich kontrolę i zwiększone doznania. Jednak odpowiadają też nie tylko za rzeczy przyjemne, ale i za konieczne, jak kontrolowanie moczu i stolca. Częściowo mogą pomóc w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Ważne zatem, by były sprawne i mocne.

Można je ćwiczyć wykonując ich spięcia, ale nie masz pewności, że robisz to dobrze. Po pierwsze niekoniecznie napinasz odpowiednie mięśnie, po drugie – w przeciwieństwie do bicepsa – nie widzisz jak rośnie. Zaletą ich wzmacniania jest to, że możesz to robić prawie wszędzie i prawie zawsze. Jednak monotonność tego „treningu” osiąga taki poziom, że po jednym dniu zapomnisz nad nimi pracować. Lepiej nie próbuj ich ćwiczyć w siłowni, bo możesz mieć przy tym dziwną minę. Spróbuj – napnij odcinek między moszną, a odbytem. Odważniejsi panowie mogą masować to miejsce lub poprosić, by partnerka zrobiła to podczas seksu.

kgoal-3.jpg

Jeśli jednak chcesz pracować nad swoim męstwem poprawnie, możesz dorzucić się do projektu Minna Life i otrzymać swoje urządzenie, kontrolujące wykonywanie ćwiczeń mięśni Kegla. Nie, to nie jest wibrator. Ekipa w zeszłym roku w serwisie crowdfundingowym Kickstarter poprosiła o wsparcie na swój pomysł wyprodukowania urządzenia dla pań. Potrzebowali 90 000 dolarów, dostali prawie 267 000. Teraz proszą o 100 000 dolarów i mają już ponad połowę.

kGoal Boost to czujnik napięcia mięśni, który mocujesz do siedziska krzesła. Wykonując skurcze, dostajesz informację zwrotną czy robisz to odpowiednio. Możesz rejestrować postępy, wyznaczać sobie konkretne cele. Jeżeli uznajesz ot za nudne, twórcy stworzyli gry, które możesz kontrolować za pomocą spięć mięśni dna miednicy...

Urządzenie ma kosztować 109 dolarów, natomiast wspierając projekt teraz, kGoal Boost dostaniesz za 75 dolarów (około 300 złotych). Koszt wysyłki do Polski to 25 dolarów. Męska duma – bezcenna.

kGoal Boost - Bricks Game Demo from Minna Life on Vimeo.

Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: minnalife.com Czwartek 10.12.2015