Paskudne fetysze

Moi drodzy, po co tak cudować? Przecież klasyczny seks też jest fajny…

dr_housex.jpg

Odwiedź nasz fan page na Facebooku

DZIECINADA
Od pewnego czasu marzę, aby moja kobieta zakładała mi pieluchy, potem mi je zdejmowała, zaspokajała mnie seksualnie i znów mi owe pieluchy zakładała. Marzę też o tym, aby podczas tej zabawy przemawiała do mnie jak mamusia: „Cip, cip, cip, maleńki!”. A ja do niej tylko: „Gu, gu, gu!”.
Ludwik z Lublina
Ludwiku, jesteś skończonym fetyszystą. Do niedawna lekarze wysyłali takich jak ty na terapię do wariatkowa. Teraz, szczególnie w Europie Zachodniej i USA, psycholodzy powiedzą, że jesteś zupełnie normalny. Poradzą ci też, jak namówić kobietę, aby odstawiała z tobą takie szopki. Ja niestety recepty na twoją pieluchomanię nie znam.

ZAPACH GACI
Moja dziewczyna nakryła mnie, gdy onanizowałem się, mając rozłożoną na łóżku jej brudną bieliznę. Nie po-wiedziałem, że robię tak od dawna i zawsze spryskuję jej majtki swoją spermą, ale i tak jest mi strasznie wstyd.
Klemens z Torunia
Twój wstyd jest zupełnie nieuzasadniony. Przecież nikogo nie skrzywdziłeś. Ba! — wielu seksuologów zaleca rozwijanie kreatywności i wrażliwości seksualnej właśnie podczas masturbacji. Ty twórczo rozwinąłeś temat majtek. Teraz szczerze porozmawiaj ze swoją dziewczyną, a jeśli ona nie zrozumie twych intymnych potrzeb, nie gwałć już jej gaci, lecz kupuj je sobie sam!

ROGACZ W PODNIECIE
Moja dziewczyna zdradza mnie z sąsiadem, który jest od niej starszy — mógłby być jej dziadkiem. Interesujące jest jednak to, że wcale nie jestem zazdrosny ani na nią wściekły. Podnieca mnie myśl, że uprawia seks z panem Romanem. Chciałbym nawet, aby mi opowiadała, jak to z nim jest, ale nie wiem, jak powiedzieć, że poznałem jej sekret.
Olaf z Krynicy
Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jesteś podglądaczem. Podejrzewam, że gdyby ci opowiedziała o igraszkach łóżkowych z sąsiadem, to chciałbyś potem owe zabawy w pościeli obejrzeć na żywo. Radzę ci zatem, abyś przestał podniecać się sąsiadem i spróbował zakończyć związek z wiarołomną kobietą.


Dodał(a): Siostra Przełożona Czwartek 06.09.2012