Pary ujawniają swoje liczniki seksualne

Ile partnerek lub partnerów seksualnych to za dużo do dźwignięcia w nowym związku? Jaka liczba jest do zaakceptowania dla facetów, a jaka dla kobiet? Zobacz jak pary dowiadują się o swoich „licznikach” łóżkowych.
licznik-seksualny.jpg

Przeszłość seksualna w związkach to temat tabu. Jedni twierdzą, że lepiej zachować te dane dla siebie, bo większość z nas oczekuje niskiego „przebiegu”. Inni z kolei podchodzą do tematu inaczej – uznają, że doświadczony partner, to gwarancja dobrego seksu, zwieńczona w większości przypadków wspólnym orgazmem.

Twórcy tego kanału na YouTube zaprosili do podzielenia się swoimi statystykami pary, które wcześniej nie rozmawiały o tym (choć jest tu pewna nieścisłość, bo jedna z dziewczyn rozlicza faceta, że miał więcej partnerek, niż kiedyś wyjawił). W każdym razie reszta osób wypada wiarygodnie.A Twoim zdaniem jaka jest dopuszczalna liczba partnerów seksualnych Twojej kobiety? Czy zbyt duża ilość świadczy o jej doświadczeniu czy rozwiązłości? Zastanów się dwa razy zanim odpowiesz, bo te same pytania kierujemy do pań...
Dodał(a): Adam Wawrzyniak Czwartek 14.01.2016