Jak nauczyć ją latać

Co za czasy! Dziś nawet zwykła domowa kurka chce latać jak F-16! Totalna feminizacja stosunków damsko–męskich stawia przed tobą nowe wyzwania, którym musisz sprostać. Kobiety żądają ciągle megapenisów, turboorgazmów oraz seksu tantrycznego. Nie masz wyjścia i niczym kogut Rocky z filmu „Uciekające kurczaki” musisz swą kurkę doprowadzić do rozkoszy tak, żeby sobie wreszcie orgiastycznie polatała.

Jak nauczyć ją latać

Dzięki naszym radom, które jak wszystko dzisiaj są „made in Asia”, nie tylko zyskasz choć na chwilę święty spokój, ale być może dostaniesz w nagrodę schaboszczaka i kufel zimnego piwa. Ponadto twa pani oferuje ci te dary bez „słodkiego gdakania”. Masz więc szansę na bezstresowy mecz w Eurosporcie, a nie kolejny odcinek „Tańca z nioskami”.

CZUBEK NOSA
Prowadź powoli swój palec od czubka jej nosa, poprzez twarz, piersi i brzuch, aż do łona. Po kilkudziesięciu takich podróżach w górę i w dół kobieta powinna doznać wielokrotnego orgazmu pozałechtaczkowego, by „wznieść się jak orlica ku niebiańskim szczytom!”.

KARK

Długim oraz namiętnym całowaniem i ssaniem karku kochanki niszczysz nagromadzoną w nim złą energię, a dobrą uwalniasz. I tak, jak uczą seks-guru znad Gangesu, „twoja kochanka zatrzepocze z rozkoszy rzęsami i zaćwierka niczym słowicza samiczka”.

USTA

Długo ssij jej wargę górną i dolną. Jeśli wierzyć uczonym w odlotowej kopulacji nepalskim góralom, usta kobiety są bezpośrednio połączone z jej wargami sromowymi. Energia z twoich ust płynie zatem bezpośrednio do łona kobiety, wzniecając w nim orgiastyczną wręcz burzę z piorunami!

PIERSI

Dotykaj ich czubkiem palca i koniuszkiem języka, a zobaczysz, że po paru chwilach sutki jej stężeją i wysuną się niczym ślimacze rogi lub anteny teleskopowe, aby – jak uczą biegli w sztuce kochania Laotańczycy – „zasysać kosmiczną energię i ładować nią twego penisa”.

KRĘGOSŁUP

Muskaj opuszkami palców na zmianę dolną i górną część jej kręgosłupa, szepcąc „Om, om, om!” i/lub „Aj, aj, aj!”. Czekaj chwili, gdy twa kochanka powie „Och, och, och!”. Może to oznaczać, że ją zadrapałeś lub że już odleciała!

PĘPEK

Ruchami okrężnymi masuj jej brzuch wokół pępka. Seksspece Orientu zapewniają, że od razu poczujesz, jak energia kobiety przepływa przez twoją dłoń wprost do twego członka! Długie masowanie okolic damskiego pępka gwarantuje więc tobie megaerekcję, a kobiecie orbitalną wręcz stymulację łechtaczki!

DŁONIE

Całuj i delikatnie masuj jej nadgarstki. Jest to, zdaniem hinduskich masażystów, idealny sposób, by zrelaksować i zachęcić do seksu kobietę zestresowaną lub oziębłą. „Taka praktyka zamieni nawet trzęsącą się jak osika kózkę we fruwającą tygrysicę!” – uczą mędrcy zamieszkujący wietrzne góry Patkaj.

Sonda

Swoją kobietę pobudzam


WZGÓREK ŁONOWY

Połóż lewą dłoń na jej łonie (lub wsuń ją między jej zaciśnięte uda), a prawą złóż na jej sercu. W ten sposób wzmożesz żądz moc kobiety, która, mówiąc językiem burłaków znad Żółtej Rzeki, zapragnie cię „niczym karp złotego haczyka, który trzepoce płetwami gwałtowniej niż ptak lecący pod wiatr”.

TYŁECZEK

Pieść go dłońmi, a paznokciami drap okolice kości ogonowej. Gdy kobieta zacznie szybko oddychać niczym „niespokojna tygrysica”, przerwij zabawę, by wrócić do niej po paru sekundach. W ten sposób ładujesz ją po starohindusku odlotową energią kosmiczną zamieniasz w smoczycę seksu!

STOPY

„Masuj zagłębienia pod kostkami. Miejsca te po odpowiednim pobudzeniu stymulują bowiem jej łono” – zalecają tajwańscy seksterapeuci. Taka pieszczota sprawi, że kobieta będzie gotowa do lotu i otworzy się przed tobą niczym kwiat lotosu lub pas startowy przed Boeingiem B52!
Poznaj ich opinię.


Dodał(a): ckm Piątek 13.05.2011