Nowy trend: #belfie

Czy wiesz, czym jest "belfie"? Jeśli nie, to zobacz! Gwarantujemy, że zdjęcia oznaczone takim tagiem przypadną ci do gustu!

10953078_406514382858952_1336218187_n.jpg


Na pewno wiesz, czym jest "selfie", ale czy widziałeś jego lepszą wersję - "belfie"? Nazwa ta pochodzi od słów "butt" i "selfie" i jest niczym innym, jak zdjęciem tyłeczka, choć w pewnych kręgach uważa się również, że i dorodnych piersi (od "boobs"). Tak czy inaczej, wrzucanie zdjęć seksownych pośladków to nowy trend, który, ku naszej radości, spodobał się laskom na całym świecie. I nawet jeśli któraś pomyliła części ciała i zamiast dorodnego tyłeczka zaprezentowała swoje kształtne piersi... cóż... nie wypada nam narzekać.

Zdjęcia pośladków oczywiście możemy odnaleźć już także na Twitterach i Instagramach celebrytek. Niektórzy uważają nawet, że prekursorką tej mody jest Kim Kardashian, która jak powszechnie wiadomo, obok Nicki Minaj ma jedne z najbardziej reprezentatywnych (i rozpoznawalnych) pośladków w show biznesie.Dodał(a): BJ, fot. instagram.com Poniedziałek 09.02.2015