Nowa generacja kondomów

Naukowcy dokonali przełomowego odkrycia dla produkcji kondomów! Jeśli ich wynalazek pomyślnie przejdzie wszystkie testy, że już niedługo lateks zostanie zastąpiony wyjątkową, praktycznie niewyczuwalną w dotyku (!) substancją o właściwościach samonawilżających, biodegradowalnych i... dostarczających organizmowi Viagry. Dzięki temu seks w prezerwatywie stanie się o wiele przyjemniejszy!

kondom nowej generacji.png

Wygląda na to, że już wkrótce nastąpi koniec ery znienawidzonych przez wszystkich lateksowych gumek. W ich miejsce pojawią się prezerwatywy wykonane z hydrożelu o niezwykłych właściwościach, dzięki którym seks w zabezpieczeniu zyska całkiem nowy wymiar przyjemności!

Przez 9 miesięcy naukowcy z Australii pracowali nad materiałem, który nadawałby się do produkcji kondomów dużo lepiej niż lateks. W końcu udało się! Przełomowym odkryciem jest... hydrożel - materiał bardzo mocny, ale jednocześnie elastyczny, które bez problemu może być wzbogacony o różne ułatwiające (po)życie funkcje m.in. lubrykację, a nawet suplementację Viagry do organizmu!

Co ciekawe, udział w przełomowym dla seksu w prezerwatywach odkryciu ma również sam Bill Gates oraz jego żona. Naukowcy dostali bowiem od ich fundacji stypendium w wysokości 100 tysięcy dolarów na rozwój wspomnianego projektu.

Główną ideą dotacji było zlikwidowanie uprzedzeń do kondomów oraz tym samym zmniejszenie występowania nieplanowanych ciąż oraz zakażeń wirusem HIV oraz innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Naukowcy przekonują, że prezerwatywy nowej generacji nie tylko doskonale blokują spermę, ale są również praktycznie niewyczuwalne w dotyku, co zdecydowanie podniesie komfort użytkowania. Zanim futurystyczne gumki trafią jednak na rynek, muszą przejść jeszcze ostateczne testy biometryczne na Swinburne University of Technology w Melbourne. Czekamy na wyniki!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Środa 29.04.2015