Nierząd na kółkach

Kolejny pomysł na biznes od CKM.PL. Podpatrzony w USA sprawdzi się bankowo i na polskim rynku. A właściwie na polskich drogach. Pokój intymny na kółkach jeździ już w Ameryce.
hook-up.jpg

fot.: hookuptruck.org

Na pomysł stworzenia The Hook Up Truck wpadła artystka Spy Emerson. W grudniu zorganizowała dostawczaka, zaaranżowała jego wnętrze dodając na pakę trochę niezbędnych mebli, instalując nastrojowe oświetlenie, a wszystko po to, by móc świadczyć usługi jako sypialnia mobilna w obrębie San Francisco.

Pojazd możesz zarezerwować z wyprzedzeniem, by przybył na zorganizowaną imprezę, grilla czy festiwal. Druga opcja, to dojazd `na sygnale` - jeśli bzykanie nie może być przełożone na później ani zaplanowane wcześniej. Podstawione auto kryje w części ładunkowej prywatny, chroniony pokój, w którym możesz regulować temperaturę. Spy zapewnia również zabezpieczenie przed ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jeśli chcesz, możesz wszystko uwiecznić na DVD, które panna Emerson wypali za drobną opłatą.

Za półgodzinny pobyt w mobilnym burdelu trzeba zapłacić równowartość 225 złotych, natomiast za 5-godzinna imprezę bekniesz 7500 złotych – w cenę wliczona jest osoba prowadząca spotkanie oraz ekipa sprzątająca.

Jeśli więc pracujesz w korporacji i nie chcesz ryzykować przyłapania na igraszkach przy ksero lub jeżeli Twój współlokator ma Ci za złe jęki Twoich zdobyczy weekendowych, taka opcja byłaby dla Ciebie idealna. Idealnie by było jeszcze na tym zarobić. Pamiętaj kto podrzucił Ci pomysł na biznes i zapraszamy na nasz redakcyjny parking…

Dodał(a): pinky Wtorek 15.04.2014