Nieplanowana erekcja na planie

Jak modelki w bikini na planie zdjęciowym reagują na erekcję asystenta? Oto dlaczego nie każdy nadaje się do tej roli i powód, przez który nasi fotografowie nie wpuszczają nas do naszego własnego studia!
erekcja-prank.jpg

Czy fotograf ma erekcję podczas sesji zdjęciowej z gorącymi modelkami? Niekoniecznie, jest wtedy maksymalnie skupiony na pracy, czyli zazwyczaj wykonaniu zlecenia, wizualizowaniu sobie efektów i zastanawiania się nad ustawieniem oświetlenia. Ale asystent, który ma za zadanie trzymanie blendy i odbijanie tym samym światła z lamp, może już taki skupiony nie być. Musi reagować na polecenia fotografa i odpowiednio ustawiać obręcz z naciągniętą na nie folią odbijającą.

A skoro już tak stoi i to zazwyczaj najbliżej modelki, to może ją sfotografować oczami od góry do dołu. Oczywiście jeśli jest to heteroseksualny facet, to ma prawo do naturalnych fizjonomicznych reakcji. Jednak, by być bardziej profesjonalnym, powinien założyć bardziej ciasną bieliznę.

Chłopaki z pewnego kanału jutubowego postanowili wkręcić modelki w bikini na planie zdjęciowym, serwując im erekcję asystenta. Ten ubrany był w obcisły zielony kostium, by zlać się z green screenem, na który po zakończonych zdjęciach nałożone miało być tło. I popełnił błąd – miał zbyt luźną bieliznę. Na szczęście dla dziewczyn to był tylko prank.Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 02.07.2015