Nic za darmo

Płatna miłość niejedno ma imię. Poznaj najdziwniejsze oferty dostarczania rozkoszy w zamian za dobra i usługi doczesne.
sexART3.jpg


Od zawsze wiadomo, że seks jest najbardziej strategicznym towarem, jaki piękne samice oferują  napalonym samcom. Niegdyś zapłatą za tego typu „przysługi” był smaczny kąsek mamuciego mięsa lub naszyjnik z kłów tygrysa szablastozębnego, dziś zwykle są to pieniądze. Bywają jednak na tym świecie damy, dla których szeleszcząca gotówka, pozostawiona po numerku na nocnym stoliku, to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że w czasach kryzysu niewieścia pomysłowość w – nazwijmy to – handlu wymiennym, nie zna żadnych granic. Oto najbardziej bulwersujące i zaskakujące przykłady tego rodzaju transakcji.

DLA SPORTU
Wydaje ci się, iż jesteś prawdziwym kibicem swojej ukochanej drużyny? Założymy się,  że nie dorastasz do

Sonda

Twój sex trwa tyle co:

pięt pani Susan Finkelstein. W roku 2009 ta 43–letnia Amerykanka zamieściła na Craigslist.org, najpopularniejszej na świecie stronie z ogłoszeniami, swój anons. „Wspaniała, wysoka i hoża blondynka” (jak sama się zareklamowała) zaproponowała dziki seks każdemu, kto kupiłby jej dwa bilety na mecz bejsbolowy, w którym jej ukochani Philadelphia Phillies walczyli przeciwko znienawidzonym New York Yankees. Niestety, poświęcenia Susan nie doceniła niedobra policja. Ubrany w cywilne ciuchy oficer umówił się z nią na spotkanie, po czym aresztował pod zarzutem uprawiania prostytucji. Sprawa ciągnęła się dwa lata, na koniec dzielną kibickę oczyszczono z zarzutów.

ZA GARŚĆ CYBERZŁOTA
„Będę uprawiała seks (z mężczyzną albo kobietą – nieistotne) za 5000 sztuk złota z ›World of Warcraft‹” – takie oto rewolucyjne ogłoszenie pojawiło się we wspominanym już  raz serwisie Craigslist.org w roku 2007. Był to pierwszy znany w historii przypadek, gdy dziewczyna postanowił a oddać swe ciało nie za prawdziwe, lecz wirtualne błyskotki z gry RPG. Jak się okazało, taka forma prostytucji ma wielką przyszłość, albowiem oferta spotkała się z gigantycznym zainteresowaniem maniaków komputerowych z całego świata. Niestety, nieznane są szczegóły sfinalizowania transakcji – wszystko odbyło się na privie.

ZA CHEESBURGERY
Z takim przypadkiem nie spotkali się nawet najbardziej zaprawieni w bojach policjanci z florydzkiej obyczajówki – jeden z detektywów z miejscowości Bradenton dokonał prowokacji na pewnej 47–latce, podejrzewanej o uprawianie prostytucji. Kiedy zaprosił ją na przejażdżkę swoim samochodem, pani Christine Baker zaproponowała mu uprawianie seksu. Stawką  za numerek u owej damy okazały się... dwa cheeseburgery z restauracji McDonald’s o  łącznej wartości 2,75 dol. Glina był  tak zdziwiony podaną  stawką, że oprócz kanapek wręczył Christine aż 40 dolców napiwku. Następnie para udała się na pobliski parking, gdzie transakcja miała zostać sfinalizowana. Tam miłośniczka cheeseburgerów została aresztowana. Jej przypadek natchnął jeszcze inne miłośniczki fast foodów, w tym Khadijah Baseer z Los Angeles, którą  aresztowano za uprawianie seksu za kurczakowe McNuggetsy.

sexART1.jpg
NA CELE DOBROCZYNNE
Nie wierzysz, że są na tym świecie prostytutki o naprawdę wielkich sercach? Więc poznaj wzruszający przypadek Marii Caroliny, luksusowej dziewczyny do towarzystwa z Chile. Zaoferowała ona 27 godzin seksu dowolnemu dżentelmenowi pod warunkiem wpłacenia przez niego równowartości ok. 12 tysięcy zł na konto krajowej fundacji dobroczynnej wspierającej biedne i upośledzone dzieci. Przedstawiciele fundacji nie byli zachwyceni takim sposobem pozyskiwania funduszy, jednak po głębszym przemyśleniu sprawy uznali, że skoro prostytucja w Chile jest legalna, to nie ma powodów, aby nie przyjąć owego sowitego datku.

ZA CHIPSY
Lahuma Sue Smith z amerykańskiego Oklahoma City od zawsze miała dwie życiowe pasje: seks oraz ziemniaczane chipsy Frito–Lay. Wyszło to na jaw, gdy pewnego dnia policjanci z obyczajówki doskoczyli do jej samochodu i znaleźli w nim pasażera z opuszczonymi spodniami zaspokajanego właśnie przez piękną Lahumę. Na komisariacie mężczyzna wyznał ze łzami w oczach, że wobec problemów małżeńskich postanowił pouprawiać płatny seks. Resztki oporów moralnych przesłoniła niebywale okazyjna stawka, którą zaproponowała mu 36–latka: jako że dżentelmen cierpiał na niedobór gotówki, zgodziła się zamiast pieniędzy przyjąć... wielką pak ę chipsów!

ZA WIDOK PANDY
Jak wiele byłbyś skłonny poświęcić za możliwość poobcowania z dziką przyrodą? Nawet przez ogrodzenie, nawet w zoo. Otóż pewna studentka ze Stanów Zjednoczonych marzyła o zobaczeniu na własne oczy Tai Shana, czyli pandy urodzonej w ogrodzie zoologicznym w Waszyngtonie. Problemem był  niestety brak funduszy. Przedsiębiorcza dziewczyna postanowiła zatem rozwiązać ów problem, zamieszczając w internecie następujący anons: „Fundnij mi wejściówkę do zoo, a ja w zamian strzelę ci ›robótkę ręczną‹. Może, jeśli jesteś przystojny, nawet zrobię laskę. To poważ na oferta. Nie jestem psychopatką. Po prostu bardzo kocham pandy”! Dobrze poinformowane źródła twierdzą, że dziś studentkę można spotkać w zoo nawet kilka razy w tygodniu.

ZA BENZYNĘ
Jak często narzekałeś pod dystrybutorem na wysokie ceny paliwa? Chociaż w Stanach Zjednoczonych benzyna wciąż jest aż 2,5–krotnie tańsza niż w Polsce, tam również przybywa osób niezadowolonych rosnącymi kosztami tankowania. Jedną z nich jest niejaka Angela Eversole z miejscowości Fort Wright (stan Kentucky). Ta 34–latka została zatrzymana przez policję za to, że uprawiała seks w zamian za kupon paliwowy o wartości ok. 330 zł. Za kratki trafił także pan Kenneth Novak (50), jeden z jej klientów.

sexART2.jpg
DOŻYWOTNI ABONAMENT
David Choe, 35–letni graficiarz ze Stanów Zjednoczonych, zawsze miał szczęśliwą rękę do interesów. Kiedy w 2005 roku dostał zlecenie bajeranckiego pomalowania ścian pierwszej siedziby Facebooka, nie zażądał za tę usługę gotówki, lecz zamiast niej zgodził się na otrzymanie nieco udziałów w biednej wówczas, rozkręcającej się dopiero firmie. Gdy niedawno FB wszedł na giełdę, w jednej sekundzie David stał się posiadaczem majątku wynoszącego... około 650 mln zł! Oczywiście bogaczem natychmiast zainteresowały się seksowne kociaki ze wszystkich stron świata. Wszelakie oferty silnie zmotywowanej konkurencji udało się przebić ślicznej znajomej Davida sprzed lat. Otóż za jednorazowe wypłacenie jej kwoty 6,5 mln zł  zadeklarowała zapewnianie mu codziennej porcji seksu oralnego do końca życia! Jego lub jej.

DLA ZDROWIA ZĘBÓW
Włoskie piękności doskonale zdają sobie sprawę z faktu, iż najlepsze ciuchy i silikonowe piersi są niczym, jeśli nie ma się naprawdę perfekcyjnego uśmiechu. Naprzeciw ich oczekiwaniom wyszedł pewien 40–letni dentysta z Genui, który zaoferował leczenie uzębienia pannom i mężatkom w zamian za seks. Problemy stomatologa zaczęły się, kiedy sprawą zainteresowała się lokalna gazeta, która wysłała na spotkanie z nim dziennikarkę wyposażoną w ukrytą kamerę. Finałem sprawy był a brutalna interwencja włoskiej izby lekarskiej, która pozbawiła dentystę prawa do wykonywania zawodu.

DZIEWICTWO ZA KONCERT
Niewiele jest na tym świecie rzeczy bardziej pewnych od faktu, iż machostyl twardzielskiego piosenkarza Justina Biebera rozpala miliony dziewczyn na całym świecie do białości. Do czego są zdolne jego psychofanki, świadczy bulwersujący przypadek kilku nastolatek z Meksyku. Te dobrze wychowane porządne katolickie dziewczyny zaoferowały oddanie swojego dziewictwa w zamian za bilety na koncert Justina. Absolutnie poważne oferty zamieściły między innymi na eBayu, Facebooku oraz na Twitterze, na oficjalnym kanale kanadyjskiego piosenkarza.

Dodał(a): Michał Jośko Piątek 30.11.2012