Nauczycielki aresztowane za trójkąt z uczniem

Amerykańscy licealiści mają nowego idola! Jest nim 16-stolatek z Luizjany, który zaliczył trójkącik z... dwiema (!) nauczycielkami. I to wielokrotnie!

shutterstock_52916434.jpg

Większość młodych chłopców ma tendencję do chwalenia się swoimi podbojami seksualnymi wśród rówieśników, ale nawet najjurniejsi z nich muszą przyznać, że daleko im do bohatera tego artykułu. Licealista z Luizjany zaliczył nie tylko semestr, ale również... dwie (!) nauczycielki! I to nie tylko na raz, ale w dodatku nie jeden raz!

Gorące belferki brytyjskiego pochodzenia - 32-letnia Shelley Dufresne i 24-letnia Rachel Respess zostały aresztowane jakiś czas temu, po tym jak wyszło na jaw, jak intensywnie "edukowały" swojego ucznia po lekcjach. Wypatrzony 16-stolatek (teraz już 17-latek) został przez nie zaciągnięty do łóżka po meczu futbolowym. I zapewne nikt by mu w to nie uwierzył, gdyby nie dowody zbrodni... w postaci seks taśmy i porno fotek. 

Nie wiemy, co te panie miały w głowie (że dały udokumentować swoje wybryki), ale faktem jest, że dla nich to już koniec zabawy. Najpierw szkoła zawiesiła ich w prawach nauczycielskich, a potem sąd skazał je za molestowanie nieletniego.

"Chłopak powiedział, że na wszystko się zgadzał, jednak było to molestowanie nieletniego. Nauczyciele mają dbać o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży!" - wypowiadał się Michael Glaser z miejscowej policji. 

Wniosek: na zajęciach pozalekcyjnych nie zawsze może chodzić o wzór na pole trójkąta. 

Destrehan-High-School.jpg


Dodał(a): BJ Czwartek 09.10.2014