Nauczycielka uwiodła nastolatka

Ta 24-letnia amerykańska nauczycielka zaszła w ciążę z 13-letnim uczniem. Postawiono jej zarzuty molestowania nieletniego. Grozi jej nawet 25 lat więzienia.
Teacher-675956.jpg

fot. Alexandria Vera/ Facebook

Pewnie wielu mężczyzn w swoich najskrytszych erotycznych fantazjach marzyło o namiętnym seksie z gorącą nauczycielką. Dla pewnego 13-latka z Teksasu, te fantazje stały się rzeczywistością. Pytanie tylko, czy on rzeczywiście o tym marzył?

Fakt pozostaje faktem - ów gimnazjalista miał pięciomiesięczny romans z Alexandrią Verą, swoją 24-letnią nauczycielką angielskiego, którego wynikiem była ciąża kobiety. Para zaczęła swój „związek” w momencie gdy chłopak opuścił jedne z zajęć. Wówczas zatroskana nauczycielka skontaktowała się z nim za pośrednictwem Instagrama, a ten zaproponował spotkanie.

Jak wynika z dokumentów sądowych, Vera podjechała pod dom 13-latka samochodem, w którym niedługo później doszło do pierwszego pocałunku. Następnego dnia kobieta miała przyjechać do domu chłopca po raz drugi, w czasie nieobecności jego rodziców, i uprawiać z nim seks. Sytuacja ta miała miejsce we wrześniu 2015 roku.

Od tamtego czasu, do stycznia 2016, para spotykała się regularnie i niemal codziennie uprawiała seks. Nauczycielka twierdzi jednak, że o jej związku z 13-latkiem jego rodzice wiedzieli, a nawet go aprobowali. Mieli między innymi zapraszać ją na rodzinne spotkania i pozwalać spędzać chłopcu noce w mieszkaniu kobiety, a gdy ta zaszła w ciążę, mieli być nawet podekscytowani tą nowiną. Vera usunęła jednak ciążę po miesiącu.

Nauczycielka i uczeń nie kryli także swojego romansu w szkole. Chłopak miał niejednokrotnie łapać swoją kobietę za pośladki w trakcie lekcji, przy wszystkich innych uczniach. Para miała także głośno rozmawiać na temat swojego związku.

Rodzice ucznia twierdzą, że dowiedzieli się o całej sprawie dopiero, kiedy władze szkoły odkryły, jakie relacje łączą nastoletniego ucznia i nauczycielkę. 

Alexandrii Verze postawiono zarzuty długotrwałego molestowania dziecka. Jeśli zostanie uznana winną, grozi jej minimum 25 lat więzienia!  

ZOBACZ GALERIĘ Z NIEDOSZŁĄ PRAWNICZKĄ:Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 03.06.2016