Nauczycielka aresztowana za seks z uczniami

Aresztowano nauczycielkę, która uprawiała seks z trzema uczniami. O sprawie donieśli lokalnej policji współpracownicy 25-latki.
1.jpg

25-letnia nauczycielka matematyki z Rocky Mount Preparatory School w Północnej Karolinie została aresztowana za stosunki z wychowankami. Erin Elizabeth Mcauliffe postawiono zarzut trzech zbliżeń seksualnych z uczniami i niestosownego zachowania wobec nieletnich.

Pracownicy szkoły powiadomili lokalną policję o swoich podejrzeniach względem nowej nauczycielki matematyki na początku maja 2017 roku. W trakcie śledztwa udało się ustalić, że Erin odbyła stosunki seksualne z dwoma uczniami w wieku 17 lat i jednym mającym 16 lat. Do tych przestępstw doszło poza kampusem placówki.

Po aresztowaniu sąd ustalił kaucję w wysokości 20 tysięcy dolarów, a więc ponad 74 tysięcy złotych, którą oskarżona zapłaciła. Pierwsza rozprawa odbyła się 12 czerwca 2017 roku. Wyrok jeszcze nie zapadł.

Nie jest to pierwsza sprawa tego typu. Wielokrotnie już informowaliśmy o takich przypadkach. Za każdym razem, gdy docierają do nas te informacje, w głowach huczy nam tylko jedno pytanie. Gdzie były te wszystkie seksowne nauczycielki, kiedy my chodziliśmy do liceum?

ZOBACZ GALERIĘ NAJSEKSOWNIEJSZEJ POLSKIEJ NAUCZYCIELKI

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: YouTube Środa 14.06.2017