Nastolatka sprzedała swoje dziewictwo biznesmenowi z Abu Zabi

„To było spełnienie moich marzeń” – powiedziała dziewczyna, gdy transakcja doszła do skutku. Jej dziewictwo zostało wycenione na gigantyczną sumę pieniędzy. W sprawie jest też wątek Polaka.
7f141324-b64b-4760-8c04-e39ac3eccf70.jpg

19-letnia amerykańska modelka o imieniu (pseudonimie?) Giselle sprzedała swoje dziewictwo na internetowej aukcji za pośrednictwem serwisu Cindirella Escorsts. Jej cnota została wyceniona na 2,5 mln euro, czyli 10,5 mln złotych. Gość, który wyłożył taką kwotę na stół, to bogaty biznesmen ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Zabi.

Sama Giselle przyznała po dokonaniu transakcji, że to było jej marzenie i nigdy nie przypuszczała, że stawka za jej dziewictwo może osiągnąć takie sumy. Pieniądze za cnotę ma zaś przeznaczyć na podróże i czesne na uczelnię.

Co ciekawe, w całej sprawie jest także wątek polski. Strona Cindirella Escrots, za pośrednictwem której dokonano transakcji, działa w Niemczech, jednak prowadzi ją Polak – 27-letni Jan Zakobielski. Jak sam przyznał w wywiadzie dla Forbesa, jego udział w każdej takiej transakcji to ok. 20 proc.

Tak, podobnych transakcji przez ten portal było więcej. Na początku 2017 roku swoją cnotę na Cindirella Escorst sprzedała 18-letnia Rumunka Alexanda Kefren, a także równie młoda Niemka.

Sam Zakobielski przyznaje też, że nigdy nie zgodziłby się na transakcję z udziałem dziewczyny, które nie jest wystarczająco dojrzała i świadoma swojej decyzji.

ZOBACZ TEŻ GALERIĘ INNEJ DZIEWCZYNY, KTÓRA WYSTAWIŁA SWOJE DZIEWICTWO NA SPRZEDAŻ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. cindirella escorts Poniedziałek 27.11.2017