Najseksowniejszy kawałek na Youtubie

Kochamy Youtuba, Massive Attack i nieoficjalne teledyski!
paradise circus.PNG
Youtube – kopalnia seksownych wideo i nieoficjalnych teledysków. Amatorki wijące się przed kamerkami internetowymi, laski specjalizujące się w kręceniu pośladkami, półnagie dziewoje w myjniach samochodowych, gorące kucharki, nauczycielki i pokojówki. Tak, tak, wszyscy jesteśmy miłośnikami gorących filmików!
Jeśli wciąż nie wiesz, jaka muza jest największą inspiracją do tworzenia seksownych ujęć, przedstawiamy trzy nieoficjalne wersje klipów piosenki „Paradise Circus” zespołu Massive Attack, obowiązkowo w remixie Zeds Dead. Sex, drugs & dubstep!

MIEJSCE TRZECIE
Czy jest na sali człowiek, który nie jara się seksownymi kobietami? Oto kilka gorących modelek, a ściślej niejakie: Marie, Carina, Rebecca, Christine i Helene, które postanowiły wykorzystać wspomniany kawałek do własnej promocji i umilenia nam życia. Białe majteczki, aerobik synchroniczny i pojazdy czterokołowe, czyli wszystko to, co kocha każdy heteroseksualny facet!


MIEJSCE DRUGIE
No któż by nie chciał mieć takiej pokojówki? Ruda, z kurwikami w oczach, seksowna i niebezpieczna. Istny ideał dopóki nie udowodni, że potrafi korzystać z broni palnej i nie użyje tych umiejętności przeciw tobie. A z resztą… Jest kawałek cycka, jest pucowanie mebli w kusej spódniczce, jest motyw lesbijski… Czego chcieć więcej od teledysku?


MIEJSCE PIERWSZE
Miejsce pierwsze to więcej niż wideo. To sztuka w czystej postaci, istna harmonia wizji i fonii! Mega, mega, mega gorące ujęcia oraz przemyślane i genialnie zmontowane kadry. Fajny króliczek z rozbieganym wzrokiem, gorąca brunetka z dziarą i seksownym tyłkiem, lateksowa dama i jej kumpela lesbijka, szatynki, blondynki, a nawet różowowłosa urocza niewiasta. Cycki, dupy, tatuaże i znacznie więcej, a wszystko to w wielkim stylu! Nawet jeśli nie lubisz takiej muzyki, będziesz pod wrażeniem!


Dodał(a): Jagoda Wtorek 25.09.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Krad (2012-09-26 03:02:09)
Coś dla ucha, coś dla oka, dla każdego coś miłego Zgłoś naruszenie
Piotraspit (2012-09-26 00:31:54)
Nie potrzeba głosu do oglądania Zgłoś naruszenie
Tom 39 (2012-09-25 22:09:37)
Dobre ! Zgłoś naruszenie
matysek_alf (2012-09-25 21:29:55)
To tam jakaś muzyka w tle leciała?? Nie zauważyłem, trochę się zapa3łem ; Zgłoś naruszenie
vojak_2 (2012-09-25 20:23:32)
Jak ja nie lubię dubstepu, tak mi średnio podeszły te teledyski. Inną kolejność bym ustawił w/w klipów. Zgłoś naruszenie
mery1986 (2012-09-25 19:57:58)
Wszystie są dobre ale jedynka najlepsza pozdro Zgłoś naruszenie
Komentarze (6)