Nagie nauczycielki języków

Kiedyś, gdy nie uważałeś na lekcji, dostawałeś od nauczycielki linijką po łapach. W tej szkole, jeśli nie możesz czegoś pojąć, belferki motywują Cię, zrzucając z siebie ciuchy.
nagie-nauczycielki.jpg

Twórcy nowego programu nauczania gwarantują, że do tej pory w takich lekcjach nie uczestniczyłeś. Polemizowałbym, trochę francuskiego liznąłem w podobnych okolicznościach... Ale tu chodzi o hiszpański. Choć i to kieruje moje myśli z dala od szkoły.

Twórcy szkoły językowej stawiają na niekonwencjonalne metody nauczania i twierdzą, że dzięki nim przykują uwagę nowych uczniów. Mówią również, że w oferowanych przez nich warunkach, jesteś w stanie lepiej wchłonąć wiedzę z zakresu słownictwa i gramatyki.

Desnudando Las Noticias to serwis, który początkowo zajmował się prezentowaniem najgorętszych newsów przekazywanych w najgorętszy sposób. Czyli nago. Portal rozszerzył swoją działalność o nagie skecze kabaretowe i teraz do oferty wprowadził Naked Language.Twórcy śmiało mogliby do swojej oferty dopisać trening podzielności uwagi, bo jeśli ktoś zapamięta jakiekolwiek nowe słówko z lekcji, to właśnie dzięki rzadko spodziewanej multizadaniowości z nagością jako głównym dystraktorem.

Nie pokażemy Wam materiału promocyjnego, bo Facebook mógłby mieć nam to za złe, ale umiesz przecież używać wyszukiwarki.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak Piątek 05.02.2016