Nagi rajd rowerowy

Na jeden dzień całe miasto opanowały hordy nagich ludzi na rowerach. Ciekawe ile wypadków drogowych spowodowały nagie biusty (ale niestety nie tylko) dyndające tu i ówdzie cyklistom

23e3r34r43r.png


Od siedmiu lat w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Filadelfii odbywa się coroczny Nagi Rajd Rowerowy, w którym udział bierze całe mnóstwo nagich cyklistów. Golusieńcy mniej, bardziej lub najbardziej przemierzają ulice na swoich jednośladach wśród śpiewu ptaków i spalin samochodów. Albo tylko spalin samochodów, ale wtedy nie brzmiałoby tak ładnie.

Oczywiście za akcją stoi bardzo szczytny cel (i biorąc pod uwagę braki w odzieniu, szczerze mamy nadzieje, że nic poza tym). Otóż inicjatorami wydarzenia jest organizacja ekologiczna, która promuje racjonalne spalanie paliwa, a przede wszystkim zastępowanie samochodów rowerami, jeśli jest to możliwe.

Z tego, co widzimy na poniższym wideo, niestety kuśki górują nad pięknymi niewiastami, ale żywimy szczerą nadzieję, że w następnej edycji weźmie udział więcej kobiet. Np. takich, jak seksowna Paula Tumala na swoim rowerze.

Tymczasem zobacz to istne szaleństwo!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Wtorek 01.09.2015